Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnék új számlát nyitni,...

Szeretnék új számlát nyitni, mert a K&H -s túl drága (havi 1218Ft számlavezetés díj) mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Havi 1218 HUF a számlavezetés díj

SMS értesítő díj kb 20ft/sms

Valami horror amit számolnak ezek, pedig fizetés is ide jön



2016. jan. 30. 12:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Díjcsomag: Emelt-szintű elektronikus (ezt tukmálták rám elvileg Paypass Visa Electron bankkártyával)
2016. jan. 30. 12:52
 2/14 A kérdező kommentje:

Ezt a kalkulátor semmit se segített:

[link]

2016. jan. 30. 13:00
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

OTP Net számlacsomag havi 580 ft körül van, ingyenes utalásokkal. nagy előny, hogy sok OTP automata van és azért a fiókhálózat sem rossz :-)

Sms értesítő náluk nem jó, 40 ft/ sms, de ha van netes hozzáférés, akkor nem probléma néha ránézni a számlára.

2016. jan. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

K&H Start+ 445 Ft/hó ( első hóra volt 50% kedvezmény is belőle), bankon kívülre (pl. Nav felé 5 átutalás díjmentes, a járulékokat így ki is fedezi, a többi kifizetésem, meg vagy kártyás vásárlás, vagy kp-s esetleg banki befizetés partner számára).


Így valóban elkerülhető a sok tranzakciós díj és sms értesítő (chipkártyás netbankár belépés), már ha vállalkozói számláról van szó esetedben.

2016. jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Erste Kolléga Extra. Ha normális cégnél dolgozol, nem valami garázs kft-vel, akkor van velük szerződése az Erste-nek.
2016. jan. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
OTP Simple. Ha nincs túl sok igényed, akár díjmentes is lehet.
2016. jan. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Ha normális cégnél dolgozol, nem valami garázs kft-vel,"


Nem minden normális cégnek van az erstével szerződése. Úgy fogalmaznék inkább, hogyha nem a garázs kft-nél dolgozol, akkor biztosan elérhető egy kedvező vállalati számlacsomag.

2016. jan. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..


A fenti linken szó volt az Erste Privilégium csomagokról.

Én ezt ajánlom.

És a havi jóváírást el lehet érni egymásnak oda-vissza utalgatással is.

Megéri a legnagyobb csomagot választani.


Azért a hirdetményt nézd át alaposan, de én jó számlacsomagnak tartom.

2016. febr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
61%

Gránit banknál 0Ft a számlavezetés feltételek nélkül.

Nézz utána!

2016. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Bár nem a kérdező vagyok, de utánanéztem, mert engem is érdekelt. A feltételek nélkül azonban nem teljesen állja meg a helyét:


"Kedvezményes díjakhoz tartozó feltételek


0 Ft a havi számlavezetési díj a feltétel teljesítése esetén, ellenkező esetben havi 2.990 Ft kerül felszámításra.


- Amennyiben az adott hónapban legalább 280.000 Ft összegben, legfeljebb két tételben érkezett jóváírás a bankszámlára vagy


- a bankszámla nap végi záróegyenlege minden nap legalább 150.000 Ft."

2016. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!