Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kérnek jövedelemigazolást...

Kérnek jövedelemigazolást hitelkártya igénylés esetén?

Figyelt kérdés

Cibnél vagyok, számlavezető bank, havi nettó 300e környékén jön rá a fizum, több mint 4 hónapja.


Kártyázó csomagra váltottam ahol ingyenes a hitelkártya is.

Lehet érdekelne, de nincs kedvem most 4 hónap után jövedelemigazolást igényelni munkáltatótól. Majd lehet rákérdezek náluk is. De addig itt kérdem, mik a tapasztalatok, mindig kérnek e jöv igazolást?


2016. febr. 10. 18:49
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ha oda kapod a fizetésed, akkor nem fognak kérni. Úgyis látják mennyit keresel, mennyit költesz...
2016. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Viszont a hitelkártya úgy éri meg ha a visszatérítést ki tudod használni vagy azt a kedvezményt amit nyújt.


Attól még hogy ingyen van, nem biztos hogy az a legjobb számodra, ha már hitelkártyában gondolkozol.

2016. febr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi, meglátjuk mit mondanak.

Természetesen nem napról napra akarok élni belőle, hanem a visszatérítés rész érdekel meg az időszakos akciók.


Úgy, ha ingyen adják, tehát nincs éves díj, már lehet kezdeni vele valamit.

2016. febr. 10. 20:37
 4/5 anonim ***** válasza:
ERSTÉ-s vagyok, jövedelemigazolás nélkül kaptam 6 hónap munkaviszony után kártyát úgy, hogy oda jött a fizum ami szintén 300 ezer körüli. Legtöbb banknál ez a fizu már eléri a prémium ügyféllé válás limitjét, szóval nem akadékoskodnak az ügyintézők, diszkréten és gyorsan csinálják.
2016. febr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Pénteken beszéltem a bankkal, ott kalkuláltak egy sort. Decemberben járt le a próbaidőm, így akkor még csak 280e Ft-ot utaltak, arra is ajánlottak 800e Ft-ot, de mondtam, hogy elég a 400e is bőven, még sok is :)


Ma hívtak újra, felvették az adatokat, munkahelyi adatokat, oda is kértek vmi központi telefonszámot, én is a neten néztem ki gyorsan, az ügyintéző is.


Gondolom nem fogják a munkahelyet zaklatni, mert az nem lenne kellemes, de gondolom, hogy nem, mert a munkahely úgyse ad ki semmi személyes adatot nem hatóságnak.


Amúgy nem kell a jöv igazolás valóban, végül is látják a számlámat.

2016. febr. 15. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!