Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az egyik barátomnak adtam...

Az egyik barátomnak adtam kölcsönt már több mint egy hónapja, nem nagy összeg, de még egy forintot se láttam belőle. Hogy tudnám rajta behajtani?

Figyelt kérdés
Az van hogy összevesztünk, és én mondtam neki hogy ideje lenne megadni a kölcsönt. erre neki állt feljebb,megfenyegetett, hogy ha még meg is adja de utánna szarrá ver. Hogy tudnám behajtani rajta? (mindig kibúvókat keresett eddig is, a rossz pénzügyi állapotára hivatkozva mindig elsimitotta a dolgot, hogy majd jövőheten meglesz a pénz stb...)

2016. márc. 19. 17:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

" Egyébként 2perc alatt be tudnám juttatni a rendőrségre, nem is egy családtagom dolgozik a rendőrségen. "


Ezt kifejtenéd? Mert egy ügyész röhögve dobná az ügyet. Vagy ügyész családtagod is van? Akkor meg a bíró fog egész életében ezen röhögni és szintén ejti az ügyet.

2016. márc. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!