Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tegyek a PayPal fiókommal?

Mit tegyek a PayPal fiókommal?

Figyelt kérdés

Egy ideje van már PayPay fiókom, és elkövettem azt a hibát mint páran mások, hogy véletlen a nevem és a vezetéknevem felcseréltem, így nem engedi, hogy hozzáadjak bankszámlát, és nem bírom felvenni a pénzem. A nevemet nem bírom átírni, csak ha adok valami hivatalos igazolást névváltoztatásról. Írtam a PayPalnak de nem válaszolnak, mindíg csak az automatikus levél jön vissza. Ha törlöm a PayPal fiókom, utana bírok nyitni ugyanazzal az e-mail címmel? Minden választ meghallgatok.

Köszönöm!


2016. márc. 21. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a helyedben csinálnék egy másik paypalt egy másik email címmel, amin jó a neved és azon keresztül venném le a pénzt.

(Egyébként akkor van jól megadva a neved, ha a last name a vezetékneved és a paypal úgy köszönt, hogy welcome, József Kiss.)

2016. márc. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont az van hogy a ket nev van felcserelve es nem birom atirni...
2016. márc. 22. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!