Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a teendő a Paypal fiókommal...

Mi a teendő a Paypal fiókommal? (többi a leírásban)

Figyelt kérdés
Sikeresn hozzáadtam a bankkártyámat a fiókomhoz és aktiváltam is. Most levette a 400 forintot.Miután visszakapom a 400 forintot, onnantól lesz érvényes a fiókom?

2015. aug. 18. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha befejezted a kártya hozzáadását (megadtad a négyjegyű kódot), akkor onnantól kezdve használhatod a paypalt és a kártyás fizetés is automatikusan működni fog.

A 400 forintot a paypal egyenlegeden írták jóvá. A paypal egyenlegedet elköltheted, vagy átutaltathatod a bankszámládra a withdrawal menüpontban.

2015. aug. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, megadtam a négyjegyű kódot ki is írta, hogy sikeresn megerősítettem a kártyám. Csak fura, hogyannak ellenére, hogy a kártyám hozzáadtam nem mutatja, hogy a kártyán lévő pénzt is felhasználhatom. Csak a 400 forintot mutatja.
2015. aug. 18. 14:30
 3/4 anonim válasza:
Ha az embernek nincs bankkártyája, akkor is lehet Paypal-on keresztül pénzt fogadni?
2015. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

# 2: A PayPal egyenleged és a bankszámlád egyenlege két külön dolog, úgymond két külön számla. A pénz egyszerre csak az egyiken lehet. :)


Ha minden sikerült, akkor ahogy vásárolsz valamit, először a Paypal egyenleged terhére fog történni a vásárlás ( ami jelenleg 400 forint), ha az elfogy, akkor pedig internetes kártyás fizetésként le fogja vonni a bankszámládról a megfelelő összeget. De a bankszámlád egyenlegét nem fogod látni a PayPal egyenlegnél.


#3: Lehet pénzt fogadni, el is fogod tudni költeni ott, ahol lehet Paypal-lal fizetni, illetve ha van bankszámlád (annak ellenére, hogy kártyád nincs hozzá), akkor arra is át tudod utaltatni.

2015. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!