Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A párom számlájáról utaltam a...

A párom számlájáról utaltam a saját paypal-omra egy nagyobb összeget, immáron 2 hete de a pénz sehol, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ilyenkor? Elbuktam a pénz vagy visszaszerezhetem valahogy? Sokat olvastam ez ügyben és azt olvastam hogy csak saját számláról lehet utalni, valahol meg azt írták hogy némi költség levonásával jóvá írják de ez majd 1,5 hét kell. Letelt.

2016. ápr. 27. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, a két névnek egyeznie kell. Tehát csak a saját neveden lévő bankszámláról tudsz sikeresen utalni a szintén saját neveden lévő Paypal számlára. Ez már nem fog oda megérkezni. De majd pár múlva visszaküldik a bankszámlára, némi kezelési költség levonásával. Tehát nem veszett el a pénzed, csak várni kell rá.... Ja és tanulság, hogy máskor csak a saját számládról utalj.
2016. ápr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
* pár hét múlva
2016. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igy van ahogy az elsó írja.De az otp-böl nekem se megy rá a pénz a paypalra.Én szemékyesen fizetem be az uncreditbe.

Nyugi majd vissza utalják a pénzt.

2016. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Feki1980 válasza:
Szia visszaérkezett a pénzed? Mennyi ideig tartott ha igen? Sajnos velem is ez történt 2 hetede még nem jjött meg a pénz.
2016. máj. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!