Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a teendő, ha valaki egy...

Mi a teendő, ha valaki egy nagyobb - több tízmilliós - összeget nyer a lottón?

Figyelt kérdés
Elméletben én is tudom, de hogyan zajlik le ez a valóságban, a gyakorlatban. Olyan szerencsések válaszát szeretném, akik már felvettek 50-60 millió feletti összeget.

#nagy-nyeremény
2015. ápr. 11. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Hogyhogy mi a teendő?

felhívod a megadott telefonszámot, ott leellenőrzik, tényleg van-e nagy nyereményes sorsjegyed. Majd ezután jön a személyes találkozó, ahol újra megvizsgálják a sorsjegyet.

majd megadsz egy vagy több bankszámlaszámot, amire átutalják az összeget.

2015. ápr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
El kell költeni.
2015. ápr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
röhögni, bulizni, elgondolkodni, hogy mégse kéne 2 nap alatt eltapsolni k*vákra meg kocsikra az egészet.
2015. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2015-04-11 10:07

Köszönöm a választ

- Azért így tettem fel a kérdést, mert a témát már többféleképpen kiírtam, de nem kaptam rá választ.

Amit Ön leírt, azt eddig is tudhattuk – ez a Szerencsejáték Zrt hivatalos sablon szövege -, ez az, amiről azt írtam az apró betűsben, hogy elméletben én is tudom. (Bankszámlát nyitni pedig – ha van még az embernek pár ezer forintja erre a célra – a legkönnyebb dolog a Világon!)

Valójában arra vagyok kíváncsi, hogy de hogyan zajlik le ez a valóságban, a gyakorlatban.

Ezért számítottam – számítok - olyan szerencsések válaszára, akik már felvettek, ha nem is milliárdos, de komolyabb összeget.

- Sorrendben a legfontosabb az, hogy a Szerencsejáték Zrt-hez kapcsolódó, sok elmarasztaló és bizonytalanságot – nem egy esetben félelmet is – keltő mendemonda ellenére, hogyan zajlik le egy ilyen találkozás a nyertes és a Cég „C típusú átvilágításon átesett” bizalmi embereivel.

- Felkérés nélkül igazolják-e magukat?

- Az azonosítás melyik fázisában „kell” átadni a nyertes szelvényt?

- A nyertes – ha konkrét esetről kapnék választ – hogyan tudta megőrizni a névtelenségét, és kikötése ellenére érték-e zaklatások?

2015. máj. 19. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!