Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kéne hitel, de mi ennek a menete?

Kéne hitel, de mi ennek a menete?

Figyelt kérdés

Leginkább az érdekelne, hogyha a számlámon mínuszban vagyok és hitelt akarok felvenni attól a banktól, ahol a bankszámlámat vezetem, akkor az ügyintéző azt látja, hogy én hogyan állok anyagilag és milyen kiadásaim voltak?

Jó lenne, ha nem látnák az egyenlegem és a számlatörténetem meg.


2016. máj. 9. 21:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
természetesen látja. a bank nem hülye
2016. máj. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
lol.
2016. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
... es ilyen embereknek szavazati joga van... na ezert tart itt az orszag.
2016. máj. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson hitel... csak tönkreteszed az életed vele!

Azért pénzt felvenni hogy utána még többet fizess vissza?!

2016. máj. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
a valosag attol nem valtozik meg, hogy te hisztizel... ha ennyi fogalmad van csak a penzintezetek mukodeserol, tenyleg ne vegyel fel hitelt. tragedia, hogy allitolag felnott emberek ennyire zero gyakorlati tudassal kerulnek ki az iskolabol.
2016. máj. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5-ös te vagy egy rohadt nagy tragédia! Nethuszár. Teszed itt az okost pedig állítom még számolni sem tudsz valójában. Így kikerülni az iskolából, hogy még írni sem tudsz elég nagy baj.
2016. máj. 10. 16:24
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ok, próbálok kicsit segíteni, hogyan is működik manapság a hitelbírálat. Amennyiben ahhoz a bankhoz mész hitelért, ahol a folyószámládat vezeted, akkor a bank mindent lát a számládon. Ezen kívül megnézi a Központi Hitelinformációs Rendszert, ahol minden meglévő hiteledet látja. Látszik, hogy hány hiteled van, épp hogy állsz a visszafizetéssel, mennyi a tartozásod, stb.


Ha idegen bankból kérsz hitelt, akkor azzal kezdi az ügyintéző, hogy kér tőled legalább 3 havi folyószámla kivonatot, amit aztán soronként kielemez. Ezen kívül Ő is leellenőrzi a KHR-t, tehát minden bank látja a más bankban felvett hiteleidet is.

2016. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo, azert batorkodtam tragikusnak nevezni a kerdest, mert siralmasnak tartom, hogy felnott magyar allampolgaroknak halvanylila segedfogalmuk nincs arrol, hogy a bank, mint olyan, hogyan mukodik, a hitelezes, mint olyan mit jelent, mit takar az, hogy hitelbiralat. Mar most minuszban van a szamlad, de neked meg 'kene hitel'. Meseld mar el, mibol fizetned vissza?


A bank nem jotekonysagi intezmeny, ha hitelt ad neked, elotte megnezi, hogy kinek adja, hogy eselye legyen viszontlatni azt a penzt.


Ezzel a mentalitassal, amit te kepviselsz, hogy mar a hitelkerelem idopontjaban is hazugsaggal kezdened (hatha nem veszik eszre hogy minuszban vagy, majd megoldjuk 'okosba') egy budos vasat nem fogsz kapni. Azert nem, mert a visszafizetest is pont ugyanigy intezned, megprobalnal bankot valtani, elkoltozni masik faluba, hatha nem veszik eszre, hatha meguszod.

2016. máj. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mégis mi a f_sz közöd van hozzá, hogy miből fizetem vissza? Elég, ha én tudom.:) Egyébként meg lóf_szt sem tud csak kemény netparaszkodsz itt nekem! ELŐTÖRLESZTÉSSEL fogom visszafizetni úgyhogy kár itt a melled verni. Viszont úgy gondolom, hogy k_rvára semmi köze a banknak ahhoz, hogy én a számlámról mennyit hová fizettem be. Elég, ha az állandó jövedelmemről tud.
2016. máj. 11. 16:11
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

De, van koze hozza. Azert, te kis ontudatgomboc, mert a kolteseid elaruljak hogy hogyan bansz a penzeddel. A minuszos szamlad meg azt, hogy bizony elore elkoltottel mindent, meg azt is ami nem a tied. Gyanitom eljatszottad tipppmixen, azt' most kene valami zsozso, amibol visszanyered... szanalom.


Nekem lehet hogy nincs hozza kozom mibol fizeted vissza, de a banki ugyintezonek, hitelbiralonak bizony nagyon is lesz hozza. Javaslom ugyanezt a stilust eloadni a bankban is, aztan lehet menni az obdudsmanhoz, hogy 'jaaaaj engem diszkriminalnak'.

2016. máj. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!