Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kéne hitel, de mi ennek a menete?

Kéne hitel, de mi ennek a menete?

Figyelt kérdés

Leginkább az érdekelne, hogyha a számlámon mínuszban vagyok és hitelt akarok felvenni attól a banktól, ahol a bankszámlámat vezetem, akkor az ügyintéző azt látja, hogy én hogyan állok anyagilag és milyen kiadásaim voltak?

Jó lenne, ha nem látnák az egyenlegem és a számlatörténetem meg.


2016. máj. 9. 21:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"úgy gondolom, hogy k_rvára semmi köze a banknak ahhoz, hogy én a számlámról mennyit hová fizettem be. Elég, ha az állandó jövedelmemről tud."


Röviden, tömören: K_rvára nem jól gondolod!


Annak, aki hitelt ad, minden joga megvan ahhoz, hogy kutakodjon a pénzügyi szokásaid után és ahhoz is joga van, hogy minden indok nélkül elutasítsa a kérelmedet.

2016. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg jól gondolja a kérdező, ha nem tetszik neki, hogy a bank hogy ad hitelt, akkor nem kell a bankhoz menni.


Léteznek olyan hitelezők, akiket k_ra nem érdekel, hogy mi a számlatörténete, csak ők a behajtást is úgy intézik, hogy kezét lábát törik, lehet menni ilyen helyre is, a stílusához inkább úgyis ez fekszik.

2016. máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

ui: egyébként ezek a kedvenc típusú kérdezőim.


Előbb kérdez, mert fogalma sincs semmiről, majd kioszt mindenkit aki válaszol, és a végén kiderül, hogy bár ő kérdezett de ő is ért hozzá a legjobban, mindenki más meg hülye.

2016. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

"Annak, aki hitelt ad, minden joga megvan ahhoz, hogy kutakodjon a pénzügyi szokásaid után"


Fogd már fel azzal a gyökér agyaddal, hogy egy banknak sincs joga belekontárkodni, hogy mire költöm a pénzem. A fizetésemet joga van tudnia és kész. Számlakivonatot nem kérhet csak jövedelemigazolást. Ha kér akkor ott b@ssza meg nem attól a banktól veszek fel.


Nekem meg a kedvencem az olyan válaszolók akik tolják a sületlenséget holott nekik nincs fogalmuk mi az amit megtehet a bank és mi az ami személyiségi jogokat sért.

2016. máj. 11. 19:47
 15/20 anonim ***** válasza:
A stílusod kritikán aluli, és javaslom vedd észre, hogy nem egy emberrel beszélgetsz, hanem többel. Nincs gyökér agyam, sőt! Az összes bankkal szerződésben állok, ismerem a hitelkérelmek befogadási és bírálati szabályait, esélyed sincs számlakivonat bemutatása nélkül hitelt igényelni, tehát hiába lázongsz, a HITELT NYÚJTÓ hozza a szabályokat, neked viszont két lehetőséged van: megszoksz, vagy megszöksz...
2016. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
A stílusnak semmi köze a kérdésemhez. Hagyjuk a dedós kioktatást! HA nem tudsz normálisan válaszolni, lapozz!
2016. máj. 11. 19:54
 17/20 A kérdező kommentje:
ÉS nem kell megint a hülye duma. Számlakivonat nélkül is van hitellehetőség.
2016. máj. 11. 19:55
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha mindent jobban tudsz, miért kérdezel?
2016. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Mert normális válaszokban reménykedtem. Volt is 1-2 elfogadható, de nem sok.
2016. máj. 11. 20:12
 20/20 anonim ***** válasza:

Nyilvan nez szamlakivonatot, mert az alapjan dont. Onmagaban meg nem gond hogy minuszban vagy, kerdes hogy MIERT?


Pont azert mert nem mindegy hogy egy jelentosebb varatlan kiadas dontott minuszba, vagy hosszutavon rendszeresen tobb a kiadasod mint a jovedelmed.


Onmagaban az hogy mennyi a jovedelmed elegtelen ahhoz hogy barki is hitelt adjon, mivel ahhoz ismernie kell a kiadasaidat is.

Azalapjan donti el, hogy a lehetosegeid alatt vagy folott elsz.


Valoban nem kovetelhet toled senki szamlakivonatot csak ugy, viszont ha TE kersz valamit akkor annak lehetnek feltetelei, amiket vagy elfogadsz, vagy nem kersz hitelt.


Ha valakinek felmillio havi jovedelme van, de hatszazezret kolt havonta, az nem fog hitelt kapni, akinek meg csak 300ezer van, de honaprol honapra felretesz belole szazezret az igen.

2016. szept. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!