Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha PayPal-en keresztül fizetem...

Ha PayPal-en keresztül fizetem az ebay-es termék árát, akkor bele kell kalkulálnom a tranzakciós költségeket?

Figyelt kérdés

Elvileg ugye 3,4% lejön a tranzakciós költségek miatt, vagy nem?

Amúgy ha hozzálinkelem a fiókhoz a Visa kártyát, onnantól simán lehet költeni a rajta levő pénzt?


2016. máj. 22. 14:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Paypalt hasznalni ebayes vasarlasnal INGYENEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES!!!!!!!!
2016. máj. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Már ne is haragudj utolsó,de van tranzakció költség! Köszi de tisztába vagyok vele,megkapom a számlatörténetem,semmi másra nem használom a kártyám csak ebay és van!D
2016. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
90%
Valóban nincs költsége, te valami mást láthatsz a kivonatodon.
2016. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem haragszom, de te nagyon okos, arra nem gondoltal ugye, hogy a bankodat megkerdezd?!?!?!?!?


14 eve hasznalom az eBayt/Paypalt, tobb100 eladasom/vasarlasom volt. Amikor eladok valamit es a Paypalra erkezik a fizetes, akkor a Paypal levon x %ot. Amikor vasarolok es Paypallal fizetek akkor zero, nulla, semmi, nada, nothing, null.


De nem kell hogy nekem higyjel aranyom, kattints csak ide:

[link]

De ha lusta vagy kattintani bemasolom neked:


Goods and services – Purchase payments:

There’s no fee to use PayPal to purchase goods or services.


Hivjad fel azt a qrva bankot es veluk tisztazd, hogy miert vonnak le toled penzt, ugyanis azt a penzt a BANKOD vonja le es nem a Paypal.

2016. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!