Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem tudom hozzáadni a...

Miért nem tudom hozzáadni a bankkártyámat PayPal-on?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy miért nem engedi hozzáadni a bankkkártyámat a Paypal? Régebben már hozzáadtam, de amióta új lett a felület csak most használtam megint, és kérte tőlem, hogy adjam meg az adataimat. Megadtam a számlaszámom, azzal minden jó volt, de amikor a kártyát kéri, ott is megadok minden adatot pontosan (többször is megprobáltam) de nem történik semmi. Elvileg 400 forintot kellene mozgatnia, és egy 4 számjegyű kóddal kellene bizonyítanom, hogy az enyém a kártya, de nem kapok semmi ilyet. Sms-t viszont kapok a banktól, rögtön kettőt is. Az elsőben azt írja, hogy 1 forintot levontak, a második viszont azt, hogy nem történt semmilyen tranzakció a számlán. Mi lenne a teendő ilyen esetben? Az jelenthet problémát, hogy diákkártya? Mellesleg Visa kártya.

2016. júl. 4. 14:43
 1/1 kkovax38 válasza:

A CVV kód a kártya hátoldalán az aláírás jobb végén található. A kép alapján a 8-as pont.

[link]

A Visa kártyának 3 jegyű a kódja.

2016. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!