Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákszámla igénylés diákkártya...

Diákszámla igénylés diákkártya nélkül?

Figyelt kérdés

Most kezdem az egyetemet és a felvételi papíron rajta van, hogy bankszámla nyitást tanévkezdés előtt intézzünk.

Na már most rendes bankszámlát nekem nincs úgymond fedezetem nyitni, mindenféleképpen diákszámlát szeretnék.

Az Erstenel akartam, de oda kell diák. Milyen más lehetőség van még, OTP-nél lehet diákigazolvány nélkül?


Vagy egyáltalán mikor küldenek diákigazolványt, ha

mondjuk ma feltöltöm Neptunba a NEK kódot.


Köszönöm a segítséget (és most nem lejárató hadjáratot kérek a fenti két bank ellen, hanem választ a kérdésemre).


2016. aug. 4. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
OTPnél nem kell diák csak 24 évesnél fiatalabb kell hogy legyél. És egyébként ingyen van.a kártya is.
2016. aug. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát a diákigazolvány legalább 2-3 hónap onnantól kezdve, hogy aktívvá válik a hallgatói jogviszonyod. (csak onnantól kezdve vagy rá jogosult)


A tavalyi diákod vagy arról valami igazolásod nincsen? Vagy kihagytál egy évet?

2016. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Középiskola befejezése után a diákigazolványokat elveszik.

Köszönöm a válaszokat, akkor valószínűleg OTP lesz.

2016. aug. 4. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:
De az még októberig érvényes, és amúgy sem kell hozzá.
2016. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!