Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » INTRUM JUSTITA miatt lenne...

INTRUM JUSTITA miatt lenne kérdésem nagyon fontos és nagyon sűrgős lenne! Kérem segítsenek?

Figyelt kérdés

Az lenne az én problémám hogy a mai napon megkerestek minket az INTRUM JUSTITA ZRT. emberei személyesen jöttek ki hozzánk és egy levelet hoztak amiben az áll röviden hogy elmaradás miatt fizessünk 600000 ft ot 3 napon belűl, és ha ennek nem teszünk eleget vagyis nem fizetünk akkor 1,2 milliót kell befizetnünk!

A probléma azzal van hogy 700000FT-ot 2007 agusztusában vettem fel a hitelt 6 évre havi 30000-ft al.!

Amit rendeszeresen fizettem 1 évbe egy-két honap volt amit nem tudtam de a következővel befizettem.

ha durvan számolunk 9 éve fizetem ugy ami 12 hónap egy év tehát 12x9=108 hónap és ez havi 30000-el az 108x30000=3240000 (több mint 3 millió) és még hátra van 1.2 millió. Ez hogy lehet?


Kérem segítsen valaki vagy adjon tanácsot. Létező cég ez egyáltalán vagy mi ez? semmit nem tudok rola csak fizetem mert nem szeretném ha felbontaná a szerződést.


Be fizetem azt a 60 ezret ha más nincs de 1.2 milliót sehonnan nem tudnék össze szedni.!

valaki tanácsoljon valamit kérem.!

Forduljak ügyvédhez? vagy mit tegyek?


2016. aug. 9. 12:14
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
elnézést elgépeltem 60 ezer forintot kell fizetni 3napon belűl nem 600 ezret.!
2016. aug. 9. 12:16
 2/20 anonim ***** válasza:
Írtam privátot, én is hasonló helyzetben vagyok.
2016. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

INTRUM JUSTITA ZRT.


2016. augusztus 9. napján 12 óra 55 perckor a megadott feltételekkel a cégnyilvántartásban nincs nyilvántartott adat.


Szal, mi a cég neve?

2016. aug. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Pedig az én papiromon is Intrum Justitia Zrt. van
2016. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

De az e-cegjegyzek.hu ki is adja:

INTRUM JUSTITIA Zrt.

INTRUM JUSTITIA Követeléskezelő Zártkörűen Működő Részvénytársaság

2016. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Első sorban keresd fel azt a bankot, ahol felvetted a hitelt.
2016. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Létező cég, nagy svéd multi itteni leánycége.


Hogy mi hogy lehet, azt mi nem tudhatjuk, neked kellett rendszeresen papírokat kapni a banktól, hogy hogy áll a hiteled. Mennyi a tőketartozás, a sok elmaradást (évente 1-2 hónap) hogyan könyvelték, volt-e árfolyamváltozás, ami miatt a 30 ezrekkel már a kamatra se volt elég a törlesztés, vagy kamatemelés stb. A matek ki szokott jönni, csak számolni kell. És nem úgy, hogy összeszorzod a törlesztőket és a hónapok számát, mert az pont semmire sem jó.

2016. aug. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Jah, utána rágoogleztam, hiányzott egy "I" az "A" előtt a leírásban. 700.000E forint és már 3M fizettél vissza az azért kemény. Szerződésben nincs THM vagy valami? Mert ez már bőven kimeríti az uzsorakamat fogalmát...
2016. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%

Ha te 2007-ben felvettél egy hitelt 6 évre, és fizetted, akkor 2013-ban miért nem lett lezárva az ügylet???

Miért fizetsz még 3 éve?


És nyilván meg tudtál minden papírt mutatni a végrehajtónak, hogy nincs elmaradásod.

Ha mégis van, akkor erről biztos tudtál. Tehát nem lepődtél meg a behajtókon.

2016. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Te voltaképpen kinek fizeted? Előbb a bankot írod, mintha még neki fizetnéd, utána meg már mintha a behajtónak fizetnél ("Létező cég ez egyáltalán vagy mi ez? semmit nem tudok rola csak fizetem").


Ilyen pénzügyi érzékkel te még 100 éves korodban is ezt fogod fizetni, bár azt sem tudod mi meg hogy, de fizeted, mert nem akarod hogy felbontsák a szerződést...


Szedd már össze magad!

2016. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!