Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos. Fiúk menjenek tovább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos. Fiúk menjenek tovább, lányok segítsenek!?

Figyelt kérdés
Szóval. Először is a nőgyógyásztól félek, meg nincs is rá időm. Van valami ott LENT, ami szerintem nem oda való. Rávettem magam és képen is megkerestem "duzzadt csikló" néven és az egyik fekete-fehér kép tisztára olyan volt, mint nekem. Ez mi? Csak nekem van ilyen? Remélem értitek! :/
2014. febr. 18. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
:-/
2014. febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is, ne félj a nőgyógyásztól, mert azért van, hogy segítsen!

Másodszor is: mihamarabb vedd rá magad, hogy elmenj hozzá, másképp lehet, még rosszabb lesz a helyzet.

2014. febr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Nincs rá időm" - elég baj, ha a saját egészségedre nincs időd!


Irány az orvos!

2014. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tubifex ***** válasza:
te most a kis ajkakra gondolsz? az minden nőnek van
2014. febr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Passiflora ***** válasza:

Így a leírás alapján szerintem senki nem tudja megmondani, hogy mire gondolsz vajon.


Azt nem írtad, hogy esetleg mostanában érzékeltél valami változást (pl. duzzadtabb a csiklód a szokásosnál, amit okozhat pl. olyan gyulladás, aminek valamilyen fertőzés áll a hátterében), vagy még csak nagyon fiatal vagy, változóban van, nőiesedik a tested, és most kezdted "felfedezni", hogy milyen is "ott LENT", ahogy fogalmaztál.


Van amúgy bármi panaszod, mint pl. viszketés, irritáló érzés, bármi kellemetlen?


Azt is el tudom képzelni, hogy amiről Te azt gondolod, hogy "nem oda való", az a kisajkaid. Van, akinek kisebbek, van, akinek nagyobbak, és így kiemelkednek a nagyajkak közül. Mindegyik egyformán normális változat, és genetikailag meghatározott, mint pl. a mellek mérete.


Nem tudom, hány éves vagy, de nem tudnál erről édesanyáddal beszélgetni? Lehet, hogy egy teljesen normális dolog miatt aggódsz, ami nem igényel orvosi vizsgálatot.

2014. febr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!