Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » USA-ban illegális kint tartózk...

USA-ban illegális kint tartózkodással milyen megtakarítási lehetőségem van?

Figyelt kérdés
Keresek pénzt (nyilván kp-ban) és nem szeretném a "matrac alatt" gyűjteni. Milyen lehetőségeim vannak? Nem tudom, hogy nyithatok-e számlát biztonságosan és azon gyűjthetem-e a pénzt? Nem kelti-e fel az érdeklődést egy olyan külföldi, akinek se munkája, se vízumja és havi rendszerességgel helyez el pénzt a számlájára.

2016. aug. 12. 09:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nyilván az se fog feltűnni senkinek, hogy havi 800e Ft-okat fogsz betenni a bankba meg hazautalni.
2016. aug. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

amúgy kicsit sántít nekem itt a sztori. Ennyi pénz havonta egy amerikainak se kevés, és inkább illegális bevándorlókat foglalkoztatnak?


Plusz ha ennyit kifizetnek, ennyi erővel akár már zöld kártyát is intézhetnének, nem?

2016. aug. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

gondold át jobban kicsit. Nincs szabadnapod, nincs saját életed addig, amíg itt dolgozol. Ez az egyik, amiért sokat fizetnek, a másik pedig, hogy magyar az öreg is és magyart szeretne.

Szóval nem értem miért próbálod beállítani, mintha kamuznék? Miért tenném? Ettől függetlenül még mindig nem tudom milyen irányba merjek elindulni...

2016. aug. 13. 08:06
 14/14 xswerdy ***** válasza:
mi lenne, ha a munkaadóddal egyből magyar számlára utaltatnád a pénzt, amit fizet (esetleg egy kis zsebpénzt kp.). Akár egy itthoni dollár számlára, ha nem akarod egyből átváltani. Gondolom, ő is bankból veszi ki a pénzt, amit fizet.
2016. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!