Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál érdemes bankszá...

Melyik banknál érdemes bankszámlát nyitnom újdonsült egyetemistaként?

Figyelt kérdés
Kötelező bankszámlát csináltatnunk az ösztöndíj miatt,viszont nem biztos hogy kapnék ösztöndíjat,ezért az se biztos hogy kerül a számlára bármennyi összeg is,szóval olyanra lenne szükségem,ami nem jár plusz költséggel..Segítsetek,nagyon hülye vagyok az ilyesmikben.

2016. aug. 13. 18:36
 1/7 A kérdező kommentje:
a raiffeisenre gondoltam,de csak azért mert a szüleim ezt használjál,ez buta ötlet?
2016. aug. 13. 18:37
 2/7 anonim válasza:
56%
Nem tudom hány éves vagy, de vannak különbféle junior fiókok amik nagyon kedvezményesek és nem kell kezelési költségeket fizetni.
2016. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
20vagyok
2016. aug. 13. 19:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az OTP kínálja a legkedvezőbb diákszámlát manapság.

Általában nem olcsó bank, viszont a diákszámlák között éppen ellenkezőleg!


Havi díja nincs és éves kártyadíj sem, szóval ha nem használod akkor semmi költséget sem generál.

Ha használod akkor is nagyon kedvező díjai vannak.

2016. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Olyanra lenne szükségem,ami nem jár plusz költséggel."

"A Raiffeisenre gondoltam,de csak azért mert a szüleim ezt használjál,ez buta ötlet?"

Igen, ez buta ötlet. Te is leírod, hogy az a célod, hogy olyat válassz, aminek minél kisebb a költsége, de aztán az alapján választasz, hogy a szüleid ( nyilván nem diákoknak szóló) számláját hol vezetik.

Ha az kell, hogy ne legyen költsége, akkor az alapján válassz!

Egyébként valóban az OTP kínál ilyen számlát, 24 éves korodig.

2016. aug. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az OTP Junior számlája 24 éves korig számavezetési díj mentes. Így azt megéri.

Az már más kérdés, hogy én az OTP-hez mai fejjel már nem mennék. De ha csak a minimumra kell bankszámla, tehát kapsz ösztöndíjat meg elköltöd, akkor annyinak jó az OTP Junior.

2016. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is otp junior van, eleg kedvezo feltetelekkel. Ugyanugy teljes erteku szamla, lehet hasznalni internetes vasarlashoz is, bar azt kervenyezni kell, tolem is kerdeztek akarom-e.
2016. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!