Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal kérdés (még kezdő vagyok)?

Paypal kérdés (még kezdő vagyok)?

Figyelt kérdés

A paypal számlámhoz csatoltam a bankkártyámat (OTP Junior), regisztráltam ebayre is. Amihez társítottam a paypal számlámat. Mostmár vásárolhatok nyugodtan? Instant vonja majd le a bankkártyámról a pénzt, és ennyi? :)

Vagy jobban megéri bankkártyáról a paypalemre átutalni a pénzt?

Még új vagyok, és nem szeretném elrontani.



2016. szept. 1. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól csináltad, automatikusan le fogja vonni.
2016. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, ha mindent jól csináltál, akkor automatikusan fogja levonni a megfelelő devizanembe átváltott összeget.


Ellenben én még sem ajánlanám ezt a módszert. Jó lenne ha holnap csináltatnál egy közeli otp fióknál a számládhoz egy virtuális webkártya hozzáférést, és ezt csatolnád a pay palhez, és erről a kis elszigetelt számlaszámról venné le a pénzt, és nem tudna mindenki hozzáférni az igazi számládon lévő pénz mennyiséghez.

[link]

2016. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Még annyi lenne a kérdésem, hogy rendeltem egy cuccot, azonban a címnél úgy adtam meg az adataimat, hogy adress1 XY utca

adress2 : 28

A rendelési infónál meg lehagyta valamiért a házszámot.

Most ez buktam? Vagy a postáról felhívnak, hogy menjek ki?

2016. szept. 1. 17:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Fogsz kapni egy emailt a shippingről ott katt erre:

view order status

Ekkor bejön az order details menüpont

Itt jobb oldalt lesz ez a rész:

Shipping address


Ebben látod a címedet. Ha itt nincs benne, akkor sincs gond.

Megnézed, hogy mikor várható a csomag szállítása, és szólsz a postán, hogy e között a két időpont között csomagod fog jönni, csak elírtad a címet, és majd befogsz jönni érte személyesen. Ekkor majd nézed a két dátum között, hogy jött-e, és ha igen, akkor átveszed. Ennyi.


Ha még nem kaptál email-t a shippingről, akkor viszont írjál gyorsan rá az eladóra, hogy mi a helyes címed.

2016. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A rendelésről jött az email, de még nem adta fel a feladó. Írtam neki az ebayn keresztül. Remélem még időben megkapja.

Sajnos az order detailsen belül is lemaradt a házszám, akkor hétfőn bemegyek a postára ha addig a feladó nem reagál.

Thursday, Sep 15, 2016 - Sunday, Oct 9, 2016

Szóval még odébb van, már csak abban reménykedem, hogy addig a postás nem-e felejti el. :D

2016. szept. 1. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:

Ráérsz később is jelezni a postán, nem kell azonnal. A kiszállítási első dátum előtt bemész 2-3 nappal, és annyi.

Bár bemehetsz akár holnap is (hátha gyorsan szállítják pl: telefon tokot nekem 4-5 nap alatt lehoznak), és mondod, hogy lesz egy ilyen, de még később azért szólsz nekik.


Ha nagyon nagyon nagyon szemetek veled, és a csomag valami értékes, akkor érdemes egy-két hétre, vagy egy hónapra egy postafiókot bérelni, és oda rakják a cuccodat, és nincs gond.

Én amikor nem voltam itthon 2-3 hetet (külföldi munka), akkor béreltem egyet, és mindent raktak oda. Közben egy ismerősömet megkértem, hogy vegye ki (mert ha megtelik, akkor megint szólnak, és megy a hiszti), amikor ideje engedi, és így nem volt gond belőle.

2016. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egy 1.300 Ft-os pénztárcáról van szó. Szóval nem az az egetrengető nagy összeg, de ha nem szükséges inkább nem buknám be az árát. :)

Köszönöm, sokat segítettél! :) Ha nem reagál az eladó(bár remélem fog, a rendelét követő 1 órán belül rá is írtam ebayn kersztül), akkor szerintem a jövőhéten bemegyek. :)

2016. szept. 1. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!