Diákhitel (hol van ez a nyomtatvány)?

Figyelt kérdés

Neptunon keresztül kitöltöttem online az igénylést, most valamilyen nyomtatványt lekéne tölteni, csak nem tudom, hogy-hogyan?

Diákhitel direktet nem enged regisztrálni, mert nem jó elv. a szerződésszámom(neptunból néztem ki).

A főoldalon sem találom..

Valaki tudna segíteni? (Bankban szeretném majd leadni)



2016. szept. 26. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt írják, hogy: "A felsőoktatási intézmények elektronikus tanulmányi rendszerének felületén is (Neptun/ETR) igényeljen Diákhitelt. Az itt kitöltött hiteligénylési adatlapok !!!az adott intézmény Tanulmányi Osztályain, hitelleadási helyein vagy a Diákhitel Központ Személyes Ügyfélszolgálatainak egyikén kerülnek kinyomtatásra és aláírásra.!!!" Tehát ők nyomtatják ki a bankban, neked semmit nem kell vinned, az okmányaidon kívül. Én a DH Központban igényeltem, ők nyomtattak, én nem vittem semmilyen papírt.
2016. szept. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bankban nem fogják kinyomtatni, mert nem érik el ezt a rendszert. Oda is van írva, hogy intézményben vagy DH ügyfélszolgálatán lehet ezt megtenni. Viszont ezt magadnak kinyomtatni sem tudod. Ha így nem jó, akkor nem a Neptunon keresztül kell elindítani, hanem közvetlenül a DH Direkten, akkor ki tudod magadnak nyomtatni.
2016. szept. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, most néztem át még egyszer, úgy van, ahogy az előző válaszoló írja: ha neptunon keresztül igényelted, akkor vagy az iskoládban vagy a DH Központokban tudod leadni. Ha bankban szeretnéd leadni, akkor a DH felületén (diakhiteldirekt.hu/hiteligénylés) kell kitöltened, kinyomtatnod, elvinned a bankba a nyomtatványt, és ők továbbítják a központba.
2016. szept. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kösz
2017. szept. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!