Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » T-mobile Behajtási levél....

T-mobile Behajtási levél. Most mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

Üdv.

Mint sokan én is abba a hibába estem h előfizettem Mobilnettre.

Nem is azzal van a gond.

Mert eddig tudtam fizetni most hogy volt a családban temetés és családi gondok

3/hó nem tudtam fizetni.

Kaptam 1 levelet is hogy rendezzen.

Már korlátozták a bejövő is kimenő hívásaim.

Kérdés.

Mennyi idő után lépnek komolyabb levéllel vagy kb mikor várható a behajtó vagy vmi.

és mit tesz a behajtó.

1 kis részletes leírásnak örülnék.

előre is köszönöm


2010. ápr. 26. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem negyedik hónapban jött a creditexpress behajtó cégtől a levél,pedig folyamatosan fizetgettem a havi 5900-as számlákat,csak ezt a négy hónapot csúsztam. 60ezer kötbért vertek rám,pedig addigra tényleg már csak egy havi elmaradásom volt és jeleztem is nekik,hogy késve fizetek. egy hónap után kapcsolták ki a netet,kétszer felszólítottak,aztán már csak ez a behajtás. persze azonnal bementem,bemutattam a csekkeket a t-mobile-nak,és a kaucióra kaptam részletfizetést,havi 5000 ft,és még örülhettem is. a behajtó azóta többször is hívott,mert a telefonszolgáltató arra se volt képes,hogy szóljon nekik,hogy már nem aktuális a behajtás,nekem kell igazolnom e-mailekkel meg számlamásolatokkal,hogy már megegyeztünk...
2010. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem biztos hoyg nem jelezte a szolgáltató a behajtó felé hoyg már rendeztétek, csak a behajtók is szeretnek ám visszaélni a hatalmommal és kavarni...


Ugyanis ök megrendelt szolgáltatást (behajtás) teljesítenek ami után számláznak a t mobilnak...


Magyarul százalékot kapnak a behajtott pénzből amit te fizetsz!!


Ha meg tudnak vezetni az mindkét cégnek haszon aztán meg tudnak mutogatni egymásra te meg sütheted a pénzed..


Ha van mivel igazolnod hogy tiszta vagy akkor hadd bsztassanak csak!


Majd a bíróságon jól be fogják pipázni te meg még kártérítést is követelhetsz..

2010. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!