Az OTP havonta leköti a pénzem úgy, hogy 20 000 Ft marad csak szabadon. Be tudom állítani online, hogy többet hagyjon meg? És hányadikán szokták lekötni?

Figyelt kérdés

Sajnos volt már, hogy egy nap kétszer is tizenvalahány ezer Ft-ot szerettem volna fizetni, és elfelejtettem aznap megnézni, lekötötte-e már az ehavit vagy sem. Persze nem olyan sok idő ilyenkor folyton feltörni a lekötést, csak marha idegesítő. 20 ezer nekem ritkán elég szabadon, mert bankkártyával szeretek fizetni, amikor csak tudok.


Köszi előre is a válaszokat.



2016. nov. 20. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen indokkal "köti le" a pénzedet? Mert magától egyetlen bank sem zárol egy fillért sem.
2016. nov. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 Nyilván ilyen lekötésre kötött szerződést.


Szerintem ezt csak személyesen tudod módosítani, ilyet még nem lttam online, bár a vagyontervezés menüpontot még nem néztem.

2016. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ó, azt hittem, mindenkinek alapból ilyen, hogy valamennyit leköt. Eredetileg junior számla volt, nemrég lett jump. Köszi szépen, akkor bebattyogok valamikor szerződést módosítani, ha emiatt van.
2016. nov. 20. 21:24
 4/4 A kérdező kommentje:
Végül valamilyen megbízás volt rajta. Törölte a bankban az ügyintéző, megoldódott :)
2016. dec. 10. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!