Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erre milyen lehetőséget tud...

Erre milyen lehetőséget tud kinálni a cib bank mégis, Váltsak más bankra?

Figyelt kérdés

Elég idétlen a rendszer, Ugyanis van ez a cib mobil token, amin keresztül letudom kérni a számla adataimat, információkat, kellett egy cib alkalmazás telefonra, de azt is úgy, hogy küldenek a cibtől egy regisztrációs kódot, amivel használható lesz ez az alkalmazás. Viszont ha ez az sms, vagy az alkalmazás törlődik, újra be kell telefonálni hogy küldjenek még egy kódot.

Az online felületet gépről is csak ennek az alkalmazás segitségével tudom legenerálni azt a kódot, hogy be tudjak lépni. Elintéztem pár hónapja, eddig müködött is, rajta volt a telefonomon az alkalmazás, viszont most hogy belépnék, azt irta hogy frissitsem az alkalmazást, és nem engedett be. Igen ám, csak ott kezdődik a baj hogy az én telefonom nem 100ezres telefon, ahol vannak fölösleges szabad gigák. Küszködöm a szabad helyel, Sony E3-as telefon, Igy is törölnöm kellett róla a skypeot, hogy fel tudjam rakni ezt a nyamvadt cib alkalmazást, aminek 150 mega hely kellett.

Most megint be kell telefonálnom, megint bekel pötyögnöm kártya számom, és új kódot kell kérnem hogy használni tudjam.

Most ez megint az én időmből, és én költségemből menjen a dolog. Mellesleg ez a cib kiszorit más alkalmazást a hely igényével.


A problémám lényegében annyi, hogy egyenesen röhejnek tartom ezt a rendszert, oké hogy biztonsági okokból csinálták ilyenre, de nem értem miért kell egyiknek függnie a másiktól? Hogy én emiatt ne tudjam megnézni az egyenlegem amikor szeretném, illetve ettől az alkalmazástól függ az is hogy én online be tudjak lépni, mert ez generálja le a belépő jelszót.


Nem értem, az eddigi müködő alkalmazással mi volt a baj? miért kellett letiltani? müködött rendesen, nem kavart sok vizet, a háttérbe elvolt a program.

Ezek után kérdem milyen kiutat tud erre adni a cib? Most én emiatt nem fogok beruházni egy nagyobb tárhelyü telefonra.


2017. jan. 8. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszeru a megoldas, ne hasznald. Kerd vissza a nem-mobil tokent, ennyi.


Nem a CIB hibaja, hogy egy amugy minden tekintetben hasznalhatatlan keszulekre nem megy fel az alkalmazas es/vagy a frissitesei. 4GB tarhely? Ne vicceljunk mar, egy 30e forintos keszulekben is tobb van. Es URISTEN, A te koltsegedbol es te idodbol megy a dolog, amugy a te hibadbol.

2017. jan. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet kérni fizikai tokent.

Meg lehet rakni sd kártyát a telefonodba

2017. jan. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezt a sonyt 3 éve vettem 50000 ftért. Fizikai token? na.. az nem hülyeség, utána járok, hátha az nem ilyen macerás
2017. jan. 8. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:

A mobil token egy lehetőség, nem kell használni.

De ezt a kérdést miért itt teszed fel és miért nem a CIB ügyfélszolgálatán?

2017. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!