Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nettó 290 000-es fizetéssel...

Nettó 290 000-es fizetéssel várhatóan megkapok 8 milliós hitelt? Már 5 éve tart a munkaviszonyom, biztos munkahelyem van. Mennyi az esélye, hogy megadják a hitelt? Lakásvásárláshoz kellene.

Figyelt kérdés

2017. jan. 8. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
A lakástól függ, hiszen nem a fizetésed, hanem a lakás lesz a fedezet.
2017. jan. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
A jövedelmed alapján, ha nincs egyéb hiteled, a 8M Ft megadható, de az adható hitelösszeg függ az ingatlan értékétől és az önerő nagyságától is. Mennyi a vételár?
2017. jan. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

# 1 válaszadó:

Ez nagy tévedés! Minden jelzálog-alapú hitelnek az adós jövedelme a FEDEZETE. A lakás (vagy egyéb jelzálogként bevont ingatlan) BIZTOSÍTÉK - arra az esetre, ha a fedezet veszélybe kerülne (pl. tartós munkanélküliség).

2017. jan. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
hat nem tudom, nem vettem meg fel lakashitelt, de gondolom azt is megvizsgaljak mennyi a kiadasod. Ha a 290-bol nem marad csak 50, arra biztos nem fognak adni, es valoban, szerintem kell onero is.
2017. jan. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, azt elfelejtettem írni, hogy természetesen lenne 10 millió Ft önerőm is.
2017. jan. 9. 18:52
 6/8 A kérdező kommentje:
És 50000 Ft-nál jóval több maradna. Ha jól nézem 50-60 ezer lenne a törlesztő, kb ugyanennyi a rezsi. Szóval még maradna bőven megélhetésre is, mivel egyedülálló vagyok, plusz tudnék továbbra is félretenni, előtörleszteni.
2017. jan. 9. 18:54
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Számodra ebben az esetben nem az a kérdés, hogy kapnál-e 8M Ft hitelt 10M Ft önerővel, mert az egészen biztos, hogy minden bankban kapnál, hanem az, hogy hol kapod a legjobb ajánlatot? Nagy eltérés van a bankok között, nagyon nem mindegy, hogy melyik bank, milyen hiteltípusát választod?
2017. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, ez szinte alap.
2017. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!