Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Sos. Provident elveheti házat...

Sos. Provident elveheti házat ha felvettem de nem tudom fizetni?

Figyelt kérdés
Sajnos felvettem hitelt de nem tudom fizetni. Mielőtt jól megköveztek elmondom mi a történet. Szóval anyosomnal lakunk ő beleegyett a hitelbe. Na de én vettem fel ide vagyok bejelentve. Kérdezem elviheti a végrehajtó a házat?
2017. márc. 4. 14:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Az teljesen mindegy, hogy hol laksz vagy hova vagy bejelentve.


Mivel a hitel a tiéd, ezért anyósodon csak akkor követelheti a Provident vagy a végrehajtó a tartozást, ha külön kezességet vállalt érted, vagy adóstárs vagy hasonló. Ha nincs semmi köze a hitelhez, akkor természetesen nem is követelheti rajta.

2017. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Csak annyi hogy beleegyezett hogy felvegyem. De semmi több
2017. márc. 4. 14:20
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes viszonyok uralkodhatnak nálatok, ha az anyósod engedélye kell hitelfelvételhez.
2017. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mivel a néven van a ház. Ezt az ügyintéző kérte
2017. márc. 4. 14:24
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ő a kezes? Mert ha igen, akkor ha nem fizettek, természetesen az anyósodon is követelhetik a pénzt. Ha meg ő sem fizet, akkor igen, legrosszabb esetben vihetik a házat.
2017. márc. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát beleegyezo nzilatkozatot tett hogy itt lakom de felvehetem.
2017. márc. 4. 14:30
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme nincs annak, amit írsz.
2017. márc. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
100%

Csak akkor vonhato felelossegre ha kezeskent ala irta.

Sok ertelme nincs amit irsz mert zagyvasag.

De szerintem amit alairt az h kezesseget vallal.

2017. márc. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, komolyan 8 általánoshoz kéne kötni a hitelfelvételt... ANYÓSOD VÁLLALT KEZESSÉGET? Ha ennyi eszed sincs, hogy ezt megválaszold, akkor kérdezd meg őt, vagy keressetek együtt valakit aki tud olvasni, vigyétek el hozzá a szerződéseteket és mesélje el nektek, hogy mi van arra a nyamvadt papírra ráírva.
2017. márc. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mibe egyezett bele? Netán fedezetként lett megjelölve az ő háza? Ebben az esetben vihetik.
2017. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!