Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha rendelek az ebayről valamit...

Ha rendelek az ebayről valamit, és több pénz van a kártyán, mint amit fizetnem kéne, akkor valahogy letudják venni a maradék pénzt róla? Megtudják hekkelni?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 13. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Ebayen paypalon keresztül fizetsz. Vagyis az összeget amit ki kell fizetned te magad utalod bankkártyáról paypalra. Majd onnan veszik le. Így kizárt, hogy többet vonjanak mint amennyit kell. Persze azt vedd figyelembe, hogy van "egyéb" költség is ami téged illett..Az ebay oldalán el tudod olvasni, hogy mi hogy megy.
2017. ápr. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%

Paypalon meg megadod a kártyaadataidat és hiába fizetsz azon keresztül ott is szarul vonnak, pl. nekem 3-or vontak le 1 vásárlást, megterhelve a kártyámat, ráadásul 18 000-es vásárlásra 18e-et,18,5e-et és 18,2e-et vontak!


4 levélváltásba került köztem és a bankom között ennek a rendezése, ők bizonygatták, hogy 3 vásárlás volt, hiszen az összegek is eltérőek. Én pedig győzködtem őket, hogy ők voltak a f****szopó b**lfa***szok, hogy 3-or vontak különböző Euró árfolyamon!


Kilátásba helyeztem egy ismeretlen tettes elleni feljelentést lopás és csalás miatt, linkeltem ismételten a 3db levonási bizonylatot, amin jól látszik a termék neve és ára 59,99Euró, valamint linkeltem a levonási napokon érvényes árfolyamot és ezekből számolt Ft értékeket.

Visszakaptam a pénzem, de nagyon sok idegeskedés után!

2017. ápr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Ez nem a bank sara volt. A paypal megkapta a kártyaadatokat. Az, hogy a paypal vagy valaki aki tőle megszerezte visszaélt vele (többszöri felhasználás) vagy csak tévedésből nyújtott be többszöri terhelési igényt a bankhoz nem a bank hibája.


Ha a bankkártyaszám, lejárati idő, CVC kód stimmel, a banknak kötelessége megterhelni a mögötte lévő bankszámlát. Persze ha a kártya nincs tiltva, nincs limittúllépés és van a kártyán fedezet.

2017. ápr. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!