Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Havonta mennyi pénzt lehet...

Havonta mennyi pénzt lehet felvenni a bankomattól ingyen?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam, 150 ezer forintot, de a bank rászámolt több mint 1500 forintot, Hogyan van hát ez?

2017. ápr. 28. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt a 150et max 2 részletben veheted fel. Több részletben vetted ki?
2017. ápr. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Havi 2x, maximum összesen 150 ezer forintot.


Nekem is rászámol akkor, ha nem a saját bankom automatájából veszem ki. Majd a következő hónapban visszakönyveli a számlámra. Nem ez történt Veled is?

2017. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha még nem nyilatkoztál arról, hogy arra a számládra szeretnéd igénybe venni a kedvezményt (és egy időben csak egy számládra veheted igénybe a kedvezményt), akkor nem ingyenes a felvétel (kivéve, ha a bankod amúgy is ad ilyen lehetőséget - tudtommal jelenleg nincs ilyen). Ha nyilatkozol, hogy arra szeretnéd igénybevenni, akkor minden hónap 20-ig leadott nyilatkozat estén a következő hónap első napjától vehetsz fel ingyenesen 150 000Ft-ot. Azaz: ha ma (04.28 van) adsz le nyilkatkozatot, akkor csak júniusban.
2017. ápr. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
150 ezer ingyenes az első 2 tranzakcióval.
2017. ápr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Az ingyenességet még akkoriban elintéztem, saját bank automatájából vettem ki a 150 ezer forintot egyben, így is 1 578,00 forintba került. Más pénzt nem is vettem ki, csak vásároltam a kártyámmal. Most írtam nekik, választ kértem. Köszönöm a segítségeket.
2017. ápr. 29. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!