Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » SOS, jó helyre ment a pénzem?

SOS, jó helyre ment a pénzem?

Figyelt kérdés

Ma utaltam először kp-ban pénzt egy utazási iroda számára (elég nagy összegről van szó, 2 éves spórolásom). Az ügyintéző nem volt túl segítőkész. Először a 3x8-as bankszámlaszám egy számjegyét elrontotta,melyre utalni kellett, a közleménybe is a kisbetűk helyett nagybetűket használt (kis égy nagy betűk kombinációja volt) mert csak magybetűvel tud írni. Végül a javított számlaszám csak 2x8 számjegyből állt. A 3. nyolc számjegy csak 0-ból állt, rákérdeztem és azt válaszolta rá hogy "mit ugrálok ha úgysem értek hozzá" Szóval ez így jó? Oda megy a pénzem ahova kell neki?

18/L



2017. máj. 30. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a 2x8 számjegy jó, akkor jó lehet.
2017. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nekem ilyet mondott volna; "mit ugrálok ha úgysem értek hozzá" abban a pillanatban elkérem a panaszkönyvet az undorító mocsok goromba magatartásáról írok részletesen és még a főnökét is mindent megteszek, hogy elérjem.


Mit akarsz te egy ilyen hellyel, ahol ilyen az alkalmazott? Ha jó helyre is ment a pénzed, kérd vissza és menj normális utazási irodába.

2017. máj. 31. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második ez a bankba volt, mikor utalni akartam. Az utazási irodában nagyon kedvesen fogadták a kérdéseim és türelmesen válaszoltak. A bank után pedig rohannom kellett dokihoz utána pedig már zárva a bank, szóval muszáj volt sürgetni a dolgokat.
2017. máj. 31. 08:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Számlaszámnál elhagyható a vége ha 8 nulla.
2017. máj. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, sikerült :)
2017. jún. 1. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!