Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP zárolt egyenleg fel fog...

OTP zárolt egyenleg fel fog oldódni ha lejár a számlán szereplő időszak?

Figyelt kérdés
Tehát a helyzet a következő: Hétfőn próbáltam neten vásárolni kártyával. Az oldal nem tűnt túl megbízhatónak, de ahová átirányított fizetős oldal olyannal már találkoztam, tehát megpróbáltam megadni a kártya adataimat. 12$-os tételről volt szó, de fizetésnél hibát írt az oldal (error 916i5wt1) így megpróbáltam még 3x-4x és utána hagytam. Néhány órával később néztem a számla egyenlegemet és láttam, hogy hiányzik róla olyan 100 ezer ft :/ Rögtön rohantam a bankba ott nem tudtak értelmeset mondani, mert előjegyzett tranzakcióként szerepelt az összeg. Azt mondták amíg nem terhelik és nem könyvelődik az összeg nem tudok semmit sem csinálni. Utána még azért letiltottam a kártyámat is mert megijedtem nehogy még többet levonjanak.(Egyébként ott már a csaj azt mondta telefonban, hogy ő azt látja az e-mag-on vettem valamit. Mondtam neki, hogy köze nem volt az e-maghoz az oldalnak) Aztán 1-2 nappal később az előjegyzett tranzakció átváltott zárolt összegre a számlámon. Olvastam, hogy az OTP-nél 7, 15 vagy 30 napra zárolják az összeget. Ennél az áll, hogy 05.30-06.05-ig. A kérdésem az volna, ha hibás volt a fizetés és lejár ez az időszak, akkor vissza fogom kapni a zárolt összeget? Egyéb esetben ha mégis levonják akkor tudok panaszt benyújtani? Azért ez nem kis összeg számomra így elég ideges vagyok mi fog történni. Egyébként az a csodás oldal azóta már nem elérhető ami még nyugtalanítóbb :S Köszönöm a segítséget előre is!

2017. jún. 2. 09:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!