Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Union biztosítónál lévő havi...

Pszicho88 kérdése:

Union biztosítónál lévő havi 20 000 Ft értékű lakásmegtakarítási biztosítás havi befizetendő összege emelése esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés

Van az Unionnál biztosításom.

Havi 20 ezer.

Most emelik. Ha írok egy kérvényező levelet, hogy ne emeljék, akkor mi lesz?

Ez egy ilyen 10 éves futamidőban van.



2017. jún. 2. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Én még nem ahllottam ilyen "lakásmegtakarítási biztosításról". Milyen módozat ez, mi a neve?

Abban a levélben, ahol tájékoztattak az emelésről, nincs benne, hogy mi a teendőd, ha nem szeretnél emelést?

2017. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha nem szeretnék emelést, akkor kérvényező levelet kell írnom, amiben ragaszkodom az eredeti összeghez.

Azt viszont nem tudom, hogy ennek milyen szankciói lesznek?

Gondolom a végösszeg elszámolásánál kevesebbet fogok kapni.


Nem találom a neten én sem.

Ha lesz időm utánajárok.

Amúgy egy házaló ügynök ajánlotta és évek óta fizetem már.

Egyébként bánom, mert nagy lehúzás az egész.

A szerencsétlen, féreg anyám rángatott bele ebbe, hogy fizessem. 10 év lejárta után kb a pénz 80% -át adják vissza, ezért még lehet hosszabbítani és tovább fizetni, így kb a 13 évre visszakapom, amit befizettem. Talán...

2017. jún. 2. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!