Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nagy mennyiségű (nagyjából...

V8asbéka kérdése:

Nagy mennyiségű (nagyjából 4-5 kilogrammnyi) aprópénzt, körülbelül 12-13 ezer forint értékben hol tudok egyszerre beváltani?

Figyelt kérdés
Vagy papír pénzzé szeretném tenni, vagy bankszámlára fizetni, mindkét esetben kíváncsi lennék a költségekre is, meg milyen limiteket szabnak az ilyen cselekedetekre. (OTP-nél bankolok)

2017. jún. 11. 21:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem érdekelt nagyon, mert nem fogok erősködni, ha nem kell nekik a pénzem, a Posta a szomszédban van, ott van FHB eladás, csak a telefonos ügyfélszolgálaton nyomtam fel őket.


De buktak rajta sokat, mert a megtakarításom bizonyos része ilyenben van, meg pár embernek reklámoztam őket, és mivel nálunk családi hagyomány némi pénzt ilyen formában lekötni, ez sok kis apró bankbetét bukás volt nekik.

2017. jún. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszát, a kialakult értekezésből meg sok mindent tudtam meg hirtelen, köszönöm.

Fizetni azért nem tervezek vele, mert sok a nagyon apró, annyit magammal hurcolászni boltba nem tervezek, ezért a nagyobb címletre beváltás.

2017. jún. 15. 10:50
 13/14 anonim ***** válasza:
Én a tesco (Bp) önkiszolgáló pénztárába szoktam az aprót elsüllyeszteni...
2019. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha a munkahelyeden van kajaautomata, akkor szórd bele abba. Vagy költsd buszjegyre.
2019. febr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!