Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Maestro kártyát át tudnám...

Maestro kártyát át tudnám alakítani másra?

Figyelt kérdés
Szóval, 17 éves vagyok. És kaptam egy bankkártyát a szüleimtől. De szó szerint semmire sem tudom használni mert Maestro. MasterCard ra szeretném átalakítani és azt szeretném kérdezni hogy a bankban ezt megcsinálják? Vagy hogy oldhatnám meg ezt? Mert olyan dolgokra amit én szeretnék vele csinálni teljesen használhatatlan!!! (Nem tudom PayPal-hoz csatlakoztatni, nem tudok vele neten vásárolni)

2017. jún. 14. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérhetsz másikat, ami MasterCard

Biztos nem lehet netes vásárlásra használni? Régen tényleg nem lehetett, de már lehet.

2017. jún. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aktiváltad már? Mert addig nem tudod neten használni.



Melyik banknál vagy?

Nem biztos, hogy diákszámlákhoz minden banknál lehet Visat vagy Mastercardot kérni, lehet, hogy csak Maestrot.


Olyan is van, hogy ugyan kérhetsz más típusút, de drágább.


A bankban egyébként tudod cseréltetni. Új kártyát kell igényelni, ezt pedig visszaadni.

2017. jún. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ollóval egész jól át lehet alakítani, de az biztos, hogy nem MasterCardra.

Menj fel a bankod oldalára, nézd meg a kártyás hirdetményt, abban benne lesz, hogy melyik kártyájuk melyik számlához igényelhető és mennyiért. Ha a tiéd köztük van, nyertél.

Ekkor bemész a bankba, sorszámot húzol és kérsz egy új kártyát.

2017. jún. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!