Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi hitelt kaphatok az...

Mennyi hitelt kaphatok az alábbi feltételekkel?

Figyelt kérdés
Egyéni vállalkozóként dolgozom, a havi jövedelmem 300.000 ezer kb átlagban (-50.000 KATA adó), azaz 250 nettó. Vállalkozás indítását tervezem egy ideje, jövőre meg is lesz rá a pénz egy jelentősebb része, de így is kellene 5-7 millió. Ingatlant nem akarok bevonni, ezért csak a személyi hitel jöhet szóba. Ilyen mértékű jövedelemnél ekkora összegű hitel reális, vagy csak álom?

2017. szept. 30. 11:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Esélytelen.
2017. szept. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ki tudnád fejteni a véleményed?
2017. szept. 30. 12:23
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Álmodban. :)

5-7 millió Ft-os hitelhez kevés a nettó 250.000 Ft-os jövedelmed. Arról nem beszélve, hogy ilyen magas összegű hitel nem személyi kölcsönből fog összejönni. Ekkora összeget senki nem fog neked ekkora jövedelem mellett, bármilyen fedezet nélkül csak úgy odaadni.

2017. szept. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Eddig ugye csak kalkulátorral számolgattam. 7 éves futamidővel 109 000-es törlesztőt dobott ki. Ami ugye bőven a jövedelmem 50%-a alatt van. Gondolom személyi hitelnél kellhet kezestárs. Természetesen a párommsl tervezem az egészet, így ő lenne ez a személy.
2017. szept. 30. 12:38
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kapsz, ennyi törlesztőd nem lehet. Hiába van 50 százalék alatt, 30 százaléknál több törlesztőt nem fognak engedni. Arról nem beszélve, hogy felveszel 5 millió Ft-ot mondjuk és visszafizetsz 8 millió Ft-ot. Biztos megéri.

Ekkora jövedelemnél max. olyan 75-80.000 Ft maximális törlesztő részlet vállalható esetedben. Meg aztán arra gondoltál, hogy mi van, ha nem megy majd jól a vállalkozásod, esetleg bármi történik veled? Akkor miből fogod visszafizetni?

2017. szept. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kockázat nélkül maximum a panelprolik életét élheti az ember. Én ettől ambiciózusabb vagyok, bocsi.
2017. szept. 30. 13:02
 7/15 xswerdy ***** válasza:
100%
miért nem akarsz ingatlant bevonni? Így is, úgy is a teljes vagyonoddal felelsz a tartozásodért, szóval ha buknál, a házadat akkor is viheti a végrehajtó, ha nincs rajta jelzálog.
2017. szept. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az lesz :/
2017. szept. 30. 13:16
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

"Kockázat nélkül maximum a panelprolik életét élheti az ember. Én ettől ambiciózusabb vagyok, bocsi."

Hiába az ambíció, ha nincs mögötte kellő anyagi háttér, ami jelen esetben neked nincs, úgyhogy bocsi! :)

2017. szept. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A megvalósítás tizen x milla. Ez a hiányzó rész, amit azért akarok hitelből fedezni, hogy azt a piaci rést ne tömjék be és minnél gyorsabbsn tudjak lépni. Ezért siettetném. Eddig sem loptam a pénzt, megdolgoztam érte és nem várom a sültgalambot. Egy véleményt kértem és nem kioktatást. Természetesen a bankban is megérdeklődöm, hogy mik a lehetőségek.
2017. szept. 30. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!