Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál érdemes számlát...

Melyik banknál érdemes számlát nyitni? Nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés
Jelenleg OTP-s vagyok, de eldöntöttem, hogy váltani fogok, mert kész röhej, ami ott megy. Nem kívánom részletezni, legyen elég annyi, hogy újra és újra alulmúlják magukat. Ti melyik banknál vagytok?
2017. okt. 12. 15:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
otp
2017. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
OTP
2017. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
30%
Az OTP a vilag legroszabb bankja egy nepnyuzo szar, nem is ertem emberek mert mennek oda. Mi a Granitnal vagyunk nekunk megfelel.
2017. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%

OTP 20 éve, 580 ft a számlavezetési díjam, ezért korlátlan számban ingyenesen utalok, MINDIG PONTOSan mutatja a felhasználható egyenleget - bár az igaz, hogy a kártyás vásárlást 1-2 nap múlva könyvelik, de soha nem volt olyan problémám, hogy eltűnt a pénz vagy nem pontos az egyenleg.


És nem, nem azért írom, mert reklámozni akarom :D

Kérdező, Neked mi a problémád?


Amúgy így általánosságban nem lehet jó választ adni, mert mindenkinek más az igénye: nekem pl. az ingyenes utalás fontos, meg az alacsony számlavezetési díj, 150 ezerig ingyenes kp felvétel, stb.

Másnak meg más a fontos. Van, aki a Magnetbankra esküszik, van aki a Gránitra, de tudok Erstést, aki el nem menne onnan, mert Ő ott elégedett (nekem pl. már nincs ilyen jó tapasztalatom velük)


Itt:

[link]


Vagy itt kereshetsz számodra kedvezőt:

[link]


Azt azért nem árt szem előtt tartani, hogy bár ma már elég sok mindent el lehet intézni online, de nem árt, ha közel van a bankfiók :-)

2017. okt. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%

CIB. Néhány száz Ft a havi díjam, utalások ingyenesek.

Van internetes bankkártya elkülönített ingyenes alszámlával a biztonságos netes vásárláshoz.

Az internet bankjuk nagyon jó. OTP egy vacak nudli, olyan a céges, utálom.

2017. okt. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, javaslom, hogy kalkulátorokkal te nézd meg saját magadnak, a saját bankhasználati szokásaid beállítva, hogy melyik jönne ki a legjobbra.

www.bankracio.hu

www.bankmonitor.hu


Arra figyelj, hogy az első pár ajánlat általában promóció.


Miután kiválasztottá néhány jónak tűnőt, nézd meg a bank honlapján a részletes hirdetményt, mert az tartalmaz mindent! Ne csak a rövid leírást!



Ha havonta érkezik a számládra legalább 150 000 ft akkor elég jó lehetőségeket nyújt néhány bank. Ha nincs ennyi beérkező pénz egy hónapban, akkor is lehet, hogy van jobb mint a mostani számlád.

2017. okt. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
21%
aki a 7-8-s lepotoztanagy hulye, igaz annyiban teved hogy nem csak 2% a kamat hanem nekem pl 2,25
2017. okt. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%

"aki a 7-8-s lepotoztanagy hulye"


Az a hülye, aki ennyi információ alapján megmondja, mi kell a kérdezőnek. Minek válasszon egy olyan bankot, ami jelenleg csak Budapesten van, ha ő pl. Pécsett lakik?


Meg kell nézni, hogy pontosan mi kell és az alapján összehasonlítani az ajánlatokat. Írtak már korábban oldalt is hozza.

2017. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

"ami jelenleg csak Budapesten van, ha ő pl. Pécsett lakik?"


Online tudsz mindent intézni, számlát is meg tudod nyitni online otthonról vagy bárhonnan akár a mobilodról is, akkor mégiscsak te vagy a hülye?


"Írtak már korábban oldalt is hozza."


Ezekről az oldalakról hiányoznak a rejtett, időnként felmerülő költségek, csak a legalapabbak vannak benne, szóval nem sokat ér meg nincs is benne az összes.

2017. okt. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"Online tudsz mindent intézni, számlát is meg tudod nyitni online otthonról vagy bárhonnan akár a mobilodról is, akkor mégiscsak te vagy a hülye? "


Igen, online be tud battyogni pénztári készpénzbefizetésre havonta. Minek erőlködsz ennyire, talán értékesítő vagy?

2017. okt. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!