Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van olyan bank, ahol számlanyi...

Van olyan bank, ahol számlanyitással egyidejűleg tudok felvenni egy kisebb összegű kölcsönt?

Figyelt kérdés
Sürgősen kölcsönt kell felvennem, mert csalás áldozata lettem, konkrétan leürítették a kártyámat úgy, hogy észre sem vettem (lemásolhatták vagy fogalmam sincs), ment a feljelentés, de az elhúzódhat akár fél évig is mire a végére járnak a dolgoknak, plusz az sem biztos hogy én már viszontlátom azt a pénzt... A lényeg, hogy albérletben lakom párommal, és a kártyámon volt az albérletre félretéve az összeg és már lassacskán fizetni kéne a dolgokat. Na most a jelenlegi bankomnál már van egy kölcsönöm, tehát úgy vélem, hogy ők már ki vannak lőve. A kérdésem adott: Egy másik banknál ha nyitok számlát, azzal egyidejűleg vehetek fel kölcsönt, vagy van valami korlát hogy mondjuk 3 hónapig mennie kell a számlának? Munkahelyi szerződéssel nincs gond, határozatlan, már nem is próbaidős stb, hitelképes is vagyok.
2017. okt. 21. 11:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Keresd fel az áldozatsegítő szolgálatot. Agyrém, hogy még mindig nem ajánlja a rendőrség automatikusan a feljelentéskor.
2017. okt. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 xswerdy ***** válasza:
azonnal chargeback-et kérni, függetlenül a rendőrségi feljelentéstől. Akkor a bank visszavonja a kifizetést a kereskedőtől, és neked jóváírja.
2017. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!