Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért csinálja ezt az OTP...

Miért csinálja ezt az OTP bank ha Junior számlám van?

Figyelt kérdés
Kellett junior bankszámlát nyitni, ami elméletben " ingyenes " ami valójában havi 150ft ba kerül, ami amugy nem zavar csak az a bajom hogy minden ok nélkül mikor nem is jön ra pénz se semmi, levon 399ft csomagdíj miatt, meg állandóan küld üzenetet a semmiért 49ft-ért cserébe. Az üzeneteket le lehet állítani? És miért von le ennyi pénzt mikor nem csinálok vele semmit?
2017. nov. 6. 08:10
 1/2 anonim válasza:
Nekem eddig nem vonta a 399 Ft-ot (kb. 1 éve van Junior szlacsomagom), erre ma belépek és látom hogy november 1-jén levonta "Havi csomagdíj" néven... Ugyanaznap levonta a szokásos 150 Ft-os OTPdirekt havidíjat, ami oké, de ezt a havi csomagdíjat nem értem.
2017. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sziasztok!


Nekem is vontak le 399 Ft-ot, én tegnap vettem észre, november 1-jétől be sem léptem igazából.

Ma telefonáltam és azt mondták, hogy van valamilyen gebasz a junior számlákkal, de vissza fogják utalni..vagyis én direkt rákérdeztem, hogy vissza is kapjuk? :D Mondták hogy visszautalják.

2017. nov. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!