Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a teendő ha a bankszámlámon...

Mi a teendő ha a bankszámlámon kevesebb a pénz mint amennyinek rajta kellene lenni? Történt már valakivel ilyen? Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nincs netbankom , hanem csak telefonra jön az sms, hogy milyen tranzakció történt , és hogy mennyi a felhasználható egyenleg , és legutóbb amikor fizettem , akkor is jött az sms, csak sokkal kevesebb lett a felhasználói egyenlegem mint amennyinek lenni kellene , és ezt nagyon nem értem !?

2017. nov. 20. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Talán hívd fel a bankod?!?! Elképesztő, hogy 2017-ben az emberek még mindig egy anonim oldalon akarják idegenektől megtudni , mi történik a bankszámlájukkal....
2017. nov. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
A bankoddal beszeltel mar? Ha nem, miert nem? Ha igen, veluk ezt nem sikerult tisztazni, azert kell vadidegenektol, a korulmenyek totalis kihagyasaval 'segitseget' kerned?
2017. nov. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg valamilyen csoportos beszedést teljesített közben a bank, pl. számla / biztosítás díja, stb. Ha egyik sem lehet, akkor akár köztartozás behajtása is lehetett,de arról is tudnod kellene. Hívd fel a bankot és kérdezz rá.
2017. nov. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb vicc az, hogy ezt már tegnap is megkérdezted, és akkor is megmondták, hogy a bankkal kellene beszélni, nem itt teljesen feleslegesen kérdezősködni.
2017. nov. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg valaki lopja a pénzt a bankszámládról, és sosem látod viszont. A bank majd azt mondja, hogy a te hibádból, és semmit sem fog tenni.


Vagy....


Hívd föl a bankod, és kérdezd meg tőle! ;-)

2017. nov. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezt már tegnap is kérdezted, válaszoltam is - ezzel szemben az én kérdésemre Te nem válaszoltál: nem vásároltál valahol máshol, esetleg levontak bankkártya díjat, stb?


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugy..

2017. nov. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösszi a válaszokat , de nem kell fölháborodni elvileg ez az oldal azért van , hogy megtudjunk viszonylag fontos dolgokat/információkat vadidegen emberektől ;) Voltam be a bankba még tegnap , zárolva lett az összeg , mert akkor romlott el az automata , csak még sms sem jött róla !
2017. nov. 20. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!