Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » KBC Equitas szolgáltatásával...

KBC Equitas szolgáltatásával kapcsolatban mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Szeretnék belekóstolni a tőzsdézésbe. Jelenleg a KBC Equitas tűnik a szimpatikus felületnek, ugyanakkor érdekelne mások tapasztalata is, főként, hogy:


- mennyire könnyen kezelhető a felülete?

Tehát könnyű-e az ügyleteket megkötni, érthetően vannak-e elrendezve a menüpontok, el lehet-e igazodni a felületén.


- számlámat megszüntethetem-e problémák nélkül?

Ha úgy látom, hogy csak bukok a tőzsdén és nem nekem találták ki, akkor valószínűleg inkább be akarom majd zárni a számlámat. Ezt meg lehet-e tenni gond nélkül, vagy a számlanyitással vállalok-e valamilyen kötelezettséget, amivel pórul járhatok?


2017. dec. 4. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Évekig tőzsdéztem náluk gond nélkül. Kezelhető a felület, de a tőzsdei kockázat nagy: ha nagyon esik az árfolyam és nem teljesül a megbízás, megy a pénz - erről ők nem tehetnek. Korrektek, mert egyszer rendszerhibájuk miatt nem teljesült valamilyen ügyletem és azt hiszem, jóváírták, de erre meg nem esküdnék, mert már igen régen volt.
2017. dec. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és úgy tudom, maga a számlavezetés ingyenes - már nem tőzsdézek, számlám megvan, de még nem szóltak, hogy fizetnem kéne :-)
2017. dec. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!