Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 5 millió forintos befektetésbő...

5 millió forintos befektetésből éves szinten lehet "csinálni" kb.300 Ft hasznot valamilyen részvénnyel, bankbetéttel?

Figyelt kérdés

Mekkora a kockázat?


Előre is köszönöm


2018. jan. 21. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Vegyél pár kaparóst, likvid a tőkéd, ennyi "hasznot" ezzel érdemes max.
2018. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Sima bankbetét lekötve egy évre kb. 50 000 ft.a kamat. Nem sok de mégis több mint 300 ft.
2018. jan. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Öregem, csináljunk egy céget, fektesd be az öt misit, már holnap odaadom a 300 forint nem csak dupláját, hanem tripláját is! :D
2018. jan. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Természetesen 300 ezer forint, csak elírtam :-)
2018. jan. 21. 22:27
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Simán, 400 ezret is évi 8% mellett. S&P 500 index alap.
2018. jan. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Részvénnyel várnék, most lesz egy 10-30% korrekció a piacon. Egy kisebb gazdasági válságot is hozhat. Ha ügyes vagy 1-2 hónap alatt megduplázhatod a pénzt, ha shortolsz.
2018. jan. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Mármint 300 ezret? Kriptopénzekkel (pl Bitcoin) akár többet is (tízszeresét vagy többszörösét). Tavaly legalábbis nagyot mentek a kriptopénzek az első nagyobb év végi korrekcióig amin már sokan buktak. De aki előtte kivette a pénzét az megtöbbszörözte ! Állítólag idén is nagy emelkedés lesz amint vége a korrekciónak.
2018. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

"Állítólag idén is nagy emelkedés lesz amint vége a korrekciónak."


Erre marha kíváncsi vagyok, mert egy hónapja mindenki ezt várja, és napi 20-25%-t lengedezik az árfolyam.

Én csak találgatásokat láttam.

Hogy 17 ezeres árat elérje, olyan 120 milliárd dollárt kéne beledobni. Csak akkor azok fognak kiszállni, akik 15-17 között szálltak be. Abból sincsen kevés.

Aki hisz benne már benne van a pénze, aki ügyeskedik, az 10-rt megveszi 11 ezren eladja, és így nyerészkedik, ezért van ez a nagy ingadozás. De 12 ezer felett senki nem száll be.

De ha márciusig nem lesz nagyobb változás, szerintem lesznek komolyabb esések.

2018. jan. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs benne pénzem (másra kell) de 10 000 dollárnál egy elég erős support szint van aminél sokkal lentebb nem fog már esni.

Senki nem állította hogy 1-2 hónap alatt fog hirtelen visszaszaladni 17 ezerre. Azt sem hogy napi vagy havi szinten kellene vele kereskedni mert azon lehet bukni. A Bitcoin és a kriptopénzek mindig is a hosszú távon voltak jó befektetések (1 évtől fölfelé)

2018. jan. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze, meg az elmúlt 4 hónapban.

2013-ban volt egy felfutás, aztán egy összeesés.

Én azt olvasom, hogy sokkal többen szálltak be 12 ezer felett, mint alatta. És sokan 17-nél kiszálltak.

Rengetegen bentragadtak, és veszteség nélkül nem tudják a pénzt kivenni.

Járt már ebben a hónapban 9 ezernél is.

Ami volt ebben az kifutott.

Itt komoly dollár milliárdok százai kéne bele rakni ebbe, hogy ez újra jó legyen.

2018. jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!