Telenor tartozás ami az Intrum Justitia majd a Baltás Iroda kezébe került. Valaki járt már így? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A húgom (kérlek ne sértegesse senki, mert sajnos beteg. ) Szòval felhalmozott egy több mint 100 ezres tartozàst régebben. Tavaly szeptemberben kaptam egy levelet, hogy fizessek be 158. 000 ft-ot.

Be is fizettem a teljes összeget a Baltàs Ü. Irodànak, de csak màsfél hònap mùlva. Viszont kb. 1 hònapja jött egy levél a MOKK-tól. Elvileg tartozok (főkövetelés) 121.831 ft-al plusz (eljàràsi költség)22.700 ft-al. Miért tartozom ha befizettem? Mit tehetek?



2018. febr. 10. 15:34
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én ugyanígy jártam, mert a levélben úgy emlékszem, hogy át kellett utalnom. Most szembesültem, hogy nem lett kifizetve az Itrum felé. Hol tudom egyáltalán elérni a Baltást, hogy adja vissza a pénzem???
2021. márc. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom. :( Végül nekem magától rendeződött és nem követeltek olyat amit már egyszer kifizettem.
2021. márc. 26. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!