Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste wizz hitelkartya tartoza...

Erste wizz hitelkartya tartozas visszafizetese?

Figyelt kérdés
Lehetseges masik bankkartyaval, vagy csak atutalassal?
2018. febr. 13. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Bankkártyával nem.
2018. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha küldtek a tartozásról csekket (nem tudom, ez kérhető-e), akkor azt lehet, hogy be tudod fizetni a postán bankkártyával is.

Opció lehet még, hogy felveszed a tartozás összegét egy ATM-ből (ha belefér a maximum két részletben 150000 forintba, vagy valamiért így is olcsóbb lenne, mint az utalás díja+tranzakciós illeték), és úgy fizeted be az Ersténél. Vagy az ATM-be teszed bele a pénzt, vagy a pénztárosnak kézbe. Az első biztosan ingyenes, a másodikban nem vagyok teljesen biztos.


Gondolom, nem erstés vagy, mert akkor két kattintással át tudnád vezetni a pénzt a folyószámládról, mindenféle költség nélkül.


Sok sikert!

2018. febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xswerdy ***** válasza:
a csekk befizethető postán kártyával, de a csekk befizetésnek van költsége.
2018. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
LOL, eszembe jutott, mekkora poén lenne a hitelkártya tartozást ugyanazzal a hitelkártyával befizetni :D
2018. febr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ez nem poén, hanem működne, ha a bank engedné a csekkes befizetést és annak az esetleges költsége alacsonyabb lenne, mint abban a hónapban kapott pontok összessége.


Úgy tudom, csak azoknak az ügyfeleknek lehet csekket kérni, akiket a Citibanktól vett át az Erste. A többség nem ilyen.

Illetve biztos, hogy díja van ha valaki csekket kér hozzá.


Végül pedig, egy ideje már az újabb ügyfeleknek a csekkbefizetésre nem jár pont. Bár hogy ez minden esetben így van-e és van-e opció amivel megoldható, azt nem tudom.

2018. febr. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!