Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 15 évesen tölthetek fel más...

ASD0010 kérdése:

15 évesen tölthetek fel más személy bankkártyájára pénzt?

Figyelt kérdés
Utalás Bank Kártya

2018. febr. 17. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

Tanuld meg 15 évesen, hogy a bankkártyán nincs pénz. A pénz a bankszámlán van, a bankkártya egy "kulcs" a számlához.


És igen, egy bankszámlára tudsz "feltölteni" pénzt. Vagy átutalod rá egy meglévő számláról vagy besétálsz az illető bankjába és kp-ban befizetsz.

2018. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
A számlán sincs pénz előző... Ott is csak számok vannak.
2018. febr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ehez kell személyi vagy elég egy diák? Mármint ha bemegyek és kp ban fizetek
2018. febr. 17. 19:16
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

# Akkor most kezdjük el, hogy a pénz meg csak egy szines papirfecni? Le legyél hülye kérlek...


Kérdező:

Igazolni kell a személyazonosságodat. Ehhez személyi igazolvány szükséges, aminek 15 évesen már kell, hogy legyen. Bár én már kismilliószor fizettem be bankban és legtöbbször nem kértek semmit.

2018. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól is függ melyik bank. Erste például kivétel nélkül mindig kér személyi igazolványt. De OTP-ben régebben nekem is sikerült nélküle.


Szemelyi igazolvány mindenkinek kéne legyen. Kisfiamnak 2 hónaposan csináltattuk. Bármikor szükség lehet rá, hasznos ha van.

2018. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Személyi igazolvány + lakcímkártya.


Mindkettő legyen nálad!

2018. febr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!