Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bitcoinnal érdemes foglalkozni?

Bitcoinnal érdemes foglalkozni?

Figyelt kérdés

Ha van egy kevés bitcoinom ( tényleg nem sok kb 20.000 ft értékben :D ) érdemes átultatni magyar bankszámlára vagy sokat levonna a bank?

Ha igen ki hogyan utaltatta át? Mi a biztonságos módja? Mi ennek a folyamata?


2018. márc. 15. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Pár évig tartani jobban megéri szerintem, de át is válthatod bármikor pl. Kraken.com.


És valóban a bankod fogja levonni legnagyobb költséget mert EUR-ban érkezik és a bank 0,5-1% között von le a forintra átváltásra, egyes bankok még plusz 2000 forintot is felszámolnak ezenkívül (pl. Erste).

2018. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó sokat felszámolnak akkor. Nincs egy ilyen lista h mennyit vonnak le bizonyos euró után?
2018. márc. 15. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt bankja válogatja.

OTP-nél 100 EUR alatt ingyen, afelett 2 EUR.

CIB-nél olyan 2,5 EUR között van.

Gránit banknál viszont teljesen ingyenes a beérkező SEPA EUR átutalás.

2018. márc. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én Erstés vagyok
2018. márc. 16. 06:00
 5/5 Mike0103 válasza:
100%
BTC atm nem lenne jó? Vagy online váltó? Elküldöd nekik, ők meg kiutalják a számládra. Peste a király utc 20 Zing bzrgernél van atm
2018. márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!