Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes boltba, benzinkúton...

Érdemes boltba, benzinkúton vagy ilyesmi helyre menni dolgozni ahol pénzel is kéne foglalkozni ha nem nagyon megy a fejben számolás meg az ilyen nagyon gyors reagálás?

Figyelt kérdés

Inkább ezzel a pénz vissza adással lenne csak gond. Kedves tudok lenni az emberekkel. Túl közvetlen nem vagyok elsőre de a munkatársakhoz elöbb utóbb be tudnék illeszkedni, meg nem barátkozni megy az ember egy boltba pl.

Nem tudom mennyire lenne érdemes kb két évig ilyen helyen dolgozni ameddig el nem tudok helyzkedni ott ahol szeretnék.

Gyárban már dolgoztam és annál ez sokkal jobban tetszene

18L



2018. jan. 27. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha hiányod lesz, akkor gyorsan el fog menni a kedved tőle.
2018. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már rég nem fejben számolnak az eladók. Ott van előtte a kassza vagy az LCD monitor, be írja hogy mennyit adtál tudom én 5000Ft és megjelenik hogy mennyit kell vissza adnia. Ezért van feltüntetve minden blokkon ma már a visszajáró, ha fejben számolna a gép nem tudja kiszámolni a visszajárót. Amúgy visszajárónál is csak össze adni kell! Tegyük fel van egy termék 4350 Ft és ő ad neked 5000Ft-ot! Te adsz neki 50Ft+600Ft-ot és ott az 5000Ft amit ő adott neked.De mondom a 10 éves kasszákban is van számológép. A pénzt meg úgy is össze tudod adni, mert vásároltál már boltban. De ezt neked kell eldönteni. Ahogy érzed.
2018. jan. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!