Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyibe kerül az éves bankkár...

Mennyibe kerül az éves bankkártya-használati díjatok? Nemrég mellbe vágott, h. éves díj gyanánt terhelték a számlámat 5490 Ft-tal. (K&H, dombornyomott Master Card).

Figyelt kérdés

Az ügyintéző azt mondta, h. ez banktól függetlenül mindenkinek azonos összeg, mivel a kibocsátó szabja ki/ számolja fel. Ezt elég kétkedve fogadtam, de nincs kedvem a netre feltett összes hirdetményt végignyálazni.

Ti mennyit fizettek? (Normál lakossági v. a bank által a munkáltatóddal kialakított díjat is írhatod (évekig ez utóbbi, szinte filléres díjcsomag volt nekem).

(Nálam az első éve ingyenes volt, tehát ne azt írjátok.)



2018. ápr. 14. 07:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

a körül, illetve 1500/év körül a netes kártyáért


a főkártyát nem tudom hogy 3 évre 5000ft körül vagy évente. Simán lehet sajnos hogy évente.


Ami azért gusztustalan, tekintettel, hogy a kereskedőt is 1-3% körül terhelik minden vásárlásból amit a kereskedő meg rád hárít át.


:)


Ez van.

2018. ápr. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

VISA Classic

ez pl az erste díjai 5617Ft /év


Maestro és VISA Electron kártya

3127ft/év


VISA virtuális kártya netes vásárláshoz 1543Ft/év

2018. ápr. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez van:

[link]


Éves szinten simán megvan a 600000-es vásárlás a kártyával, mivel ezzel fizetem be a rezsit is a neten keresztül, meg ugye a rendes vásárlások is kártyával mennek már szinte mindig.

2018. ápr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Gránit banknál a MasterCard egy évre számlacsomagtol függően 2-3 ezer forint egy évre.
2018. ápr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár Mastercard, nem dombornyomott, szóval lehet, nem is érdekes számodra a válasz, megkerestem, 3011 forintot vontak le.
2018. ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
3000 forint körül van a MasterCard dombornyomott kártyám éves díja. Hozzáteszem, ez nem betéti kártya, hanem hitelkártya. Plusz, bizonyos költési feltételek mellett ezt visszakapom. Van betéti kártyám is, az nem dombornyomott, egy MasterCard Online, annak kb. 2000 forint az éves díja. Mindkettő az OTP-nél van. Viszont azt is érdemes megjegyezni, hogy nem csak kártyadíj van, hanem egyéb költségek is lehetnek, így érdemes ezeket egyben tekinteni. (Nem igaz, hogy az éves kártyadíjak banktól függetlenek.)
2018. ápr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
10 évvel ezelőtt mikor bankszámlát nyitottam, már akkor is ennyi volt a K&H-nál...
2018. ápr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem uszitani jovok, de ket angol szamlam van (Lloyds es HSBC), mindkettohoz dombornyomott VISA, nem electron meg ilyen habi kartyak es egyiknek sincs semmilyen eves dija. Nonszensz az egesz, miert kene az ugyfelnek kifizetnie a kartyat, nem is ertem.
2018. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Ez az 5000 Ft egy átlagos ár dombornyomott MasterCard-ért, van olcsóbb, de van drágább bank is.

Az hülyeség, hogy egységes.

2018. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Gránit Bank 1390 Ft évente, valós kártya, nem virtuális.
2018. ápr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!