Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyibe kerül az éves bankkár...

Mennyibe kerül az éves bankkártya-használati díjatok? Nemrég mellbe vágott, h. éves díj gyanánt terhelték a számlámat 5490 Ft-tal. (K&H, dombornyomott Master Card).

Figyelt kérdés

Az ügyintéző azt mondta, h. ez banktól függetlenül mindenkinek azonos összeg, mivel a kibocsátó szabja ki/ számolja fel. Ezt elég kétkedve fogadtam, de nincs kedvem a netre feltett összes hirdetményt végignyálazni.

Ti mennyit fizettek? (Normál lakossági v. a bank által a munkáltatóddal kialakított díjat is írhatod (évekig ez utóbbi, szinte filléres díjcsomag volt nekem).

(Nálam az első éve ingyenes volt, tehát ne azt írjátok.)



2018. ápr. 14. 07:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Szerintem annyira nem vagyok pénzügyi analfabéta. 'Nagyjából' értem a kártyák működési elvét (pl. a vásárlások után járó visszatérítéseket, jóváíráshoz kötött díjkedvezményeket, stb.)

Nekem is van/ volt többféle kártyám:

UniCredit dombor Master (kb. 15 éve), jelenleg céges csomagban, azaz a cégem és az UC. közötti megállapodás következtében, egy gagyi OTP Visa, K&H dombor Master (ez csak 2 éves).

Férjem révén Erste hitel-társkártya (megszüntettem),

UniC. hitelkártya (ezt is megszüntettem),

Voltam Mezőbank, névváltás után Erste ügyfél kb. 15 évig.

Később Erste WizzAir hitel (megszüntettem),

Axabank (megszüntettem).

Volt céges CIB-em.

Mikor külföldön éltem a német Sparkassénél, angol HSBC-nél voltam ügyfél. (Kezeltem még - munkám révén - egy cégcsoport angol Citibanknál ill. svájci UBS-nél lévő számláit, tehát kvázi képben vagyok a rendszer működésével, van rálátásom, csak eddig nem ennyiket fizettem a kártyájáért.)

2018. ápr. 15. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!