Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldi banknak van informáci...

Logout99 kérdése:

Külföldi banknak van információja az itthoni KHR listáról?

Figyelt kérdés

SZIASZTOK. Sajnos a negatív KHR listán ekeskedik a nevem. A hitelintezet szerződést bontott, egy elég nagy havi torlesztoreszlettel folyik már a visszafizetés. Ezzel nincs is baj, rendeződött az anyagi helyzet, elég magas külfoldi jövedelemmel rendelkezem. Magyarországi banknál van folyószámlám, ez a bank külföldön is megtalalhato. Szeretnék kisebb kölcsönöz jutni, viszont itthon ugye KHR listás vagyok. Azt ok látják? Külföldön hozzáférnek?

Köszi a válaszokat



2018. ápr. 25. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%

Az unokaöcsén BAR listán van. Angliában nem nyithatott számlát mert rögtön letilják a fizujából a tartozást.

A válasz tehát igen, az információ áramlik a bankokközött világszerte.

2018. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem látják.
2018. ápr. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem ugyanazt a bankcsoportot kell nézni. Válassz másokat.
2018. ápr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nekem nem tiltanak itthon sem, nekem a bankszamlam hazai banknál van vezetve jelenleg is. Nem vonnak semmit, én fizetem havonta.

Rendben, köszönöm a válaszokat.

2018. ápr. 27. 19:06
 5/11 anonim válasza:
Kiderült , hogy van-e infojuk a külföldi bankoknak?
2018. jún. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem. Te tudsz valami hasznosat?
2018. júl. 6. 17:26
 7/11 anonim válasza:
Annyit igen, hogy az osztrák bankok teljesen képben vannak a magyarországi khr listával .
2018. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem a Szlovákiai rendszer tudatlansága lenne fontos :D :/ van tartózkodásim is, szlovák cég alkalmaz, van vállalkozói engedélyem, és vállalkozói jövedelmem.
2018. júl. 6. 20:43
 9/11 anonim válasza:
Rakerdezek ismerősnel.
2018. júl. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy :)
2018. júl. 7. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!