Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakáshitel önerő nélkül?...

Lakáshitel önerő nélkül? Másik ingatlan lenne a fedezet.

Figyelt kérdés

Jó lenne saját lakásba költözni, azonban még nagyon nagyon messze vagyok a kért 30-40%-os önerőtől.

Van egy 24-27 milliót érő ingatlan, amit fel tudnék ajánlani fedezetként. Tudom, hogy papírforma szerint ez lehetséges de a gyakorlatban is működik?

Foglalóként 1,5-2 milliót tudnék fizetni, de ez nagyon kevés önerő a hitelhez.


2018. máj. 16. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyit ér az amit venni akarsz? Amúgy szerintem sajnos kb lehetetlen ...:S
2018. máj. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15-17 milliókért néztem, kérdés hogy a bank szerint mennyit ér valójában.
2018. máj. 16. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Pótfedezettel akéár 0 önerővel is kaphatsz akkora lakáshitelt elméletileg. Kérdés megér-e?
2018. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha a futamidő végéig rögzítem a kamatot akkor a törlesztőfix 104 ezer lenne kb. Jelenleg kevesebb az albim, viszont a törlesztő 10 év múlva is 104 lenne, de az albérlet lehet hogy már 200 havonta...
2018. máj. 16. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!