Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp folyószámla hitelkeretet...

Komolyalma kérdése:

Otp folyószámla hitelkeretet új munkahely esetén megtarthatom?

Figyelt kérdés

Hello!

A kérdésem a következő lenne:

2.5 évig voltam előző munkahelyemen amire felvettem folyószámla hitelt a fizetésem 3 szoros értékére. Most február 28 től április 23 ig munkanélküli voltam, majd felvettek egy olyan helyre ahol ugyanannyit keresek mint az előző munkahelyemen. Kaptam hó elején smst az OTP tól hogy csökkenteni fogják a hitelkeretemet júliustól annak az összegnek a háromszorosára amelyet április 23-majus 1 ig utaltak. Kérdésem pedig hogy a munkáltató váltás illetve annak ellenére hogy nem dolgozok jelenlegi munkahelyemen csak 2 hónapja megtarthatom e az eredeti háromszoros hitelkeretet.

Ha valaki válaszol azt nagyon köszönöm!



#OTP #Folyószámlhitel
2018. jún. 11. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Kérdésedben ott a válasz:

"Kaptam hó elején smst az OTP tól hogy csökkenteni fogják a hitelkeretemet júliustól annak az összegnek a háromszorosára amelyet április 23-majus 1 ig utaltak"


Jelenleg nem tarthatod meg az előző fizetésed 3-szoros hitelkeretét. ápr.23-máj 1-ig, ha mondjuk 30 ezer ft fizetést kaptál, akkor 90 ezer lesz a hitelkereted - egyenlőre

2018. jún. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!