Raiffeisen csalók! (? )

Figyelt kérdés
Ma délután felhívták anyukámat, hogy 75.000 ft-ot nyert és hogy adja meg a bankszámlaszámát, és átutalják a pénzt. A pali magyarázta hogy mit csináljon, viszont nem ő utalta a pénzt, hanem mi. A pali mondta hogy 20 perc múlva visszahív, ezt vagy 2 órája...nem hiszem el milyen naivak voltunk...és 200.000-rel húztak le. Nem szeretnék negatív kommenteket mert tudom hogy mi vagyunk a hibásak, csak azt szeretném kérdezni hogy lehet-e ezzel rendőrségre menni, vagy nem tudnak vele kezdeni semmit...vagy egy próbát megér? Elvileg mivel neki utaltunk tudjuk a bankkártyaszámát...ezzel esetleg lehet kezdeni valamit?

2018. júl. 11. 18:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
63%
meg a birodalmi lépegetőt meg a részecske gyorsítót is megosztani, az sem kamu, meg a pénzt is, holnap majd csenget a póstás vele!
2018. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
52%
De ezeket mindennel be tudod szopatni :D 2 forintot nem utalnék el senkinek bemondásra, nem hogy 200ezret cseszdmeg.
2018. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Emberek! Attól hogy egyszer elkövettük ezt a hibát, nem jelenti azt hogy mindig is elkövettük...És ne mondjátok hogy egész életetekben egyetlen egy hibát sem követtetek el ha nem is ilyen nagyot de mégis...gondolom ti is tanultatok belőle, ugyanugy én is!
2018. júl. 11. 21:39
 24/30 anonim ***** válasza:
64%
Soha nem adtam ki a kezemből 100 Ft-ot sem, ha egy fikarcnyit is átverés szagot éreztem :) Sajnos nem mindenki szellemi fogyatékos.
2018. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Életünkben nem utaltunk még pénzt éppen ezért nem tudtuk hogy zajlik egy folyamat
2018. júl. 11. 21:45
 26/30 anonim ***** válasza:
93%

Mégis hogy sikerült utalni?

A bankkártya számát adtátok meg?

Mert akkor k:rva gyorsan le kéne tiltani a kártyát és chargebacket kérni

2018. júl. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Vagy utalni nekik még pénzt, és akkor gyorsabban jön a nyeremenykent kapott űrállomás...
2018. júl. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha igaz a sztori, akkor valahol elszomorító, hogy manapság a zsebünkben lévő okostelefonnak több esze van, mint egész családoknak együtt. Privát számot már 10-15 éve sem vett fel normális ember, és főleg nem UTALUNK pénzt bemondásra. Nem is értem hogy lehet valaki ennyire egyszerű.


Csalók és rendőrség ide vagy oda, az emberi hülyeség ellen semmi nem véd.

2018. júl. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Csak én nem értem ezt a dolgot?

Anyuka megadta a bankszámla számát és pénzzel húzták le?

Mivan?!

2018. júl. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne, hogy mi volt a sztori...kicsit olyannak tűnik, mint az afrikai herceges átverés, hogy küldj X ezer dollárt, mert nem tud hazautazni, de ha hazautazik akkor milliókat kapsz. Itt mi volt az átverés tárgya? Miért tudtak rávenni, hogy küldjetek el 200ezret azért, hogy 75-öt kapjatok?

Egyébként rendőrségre kell menni. Bankszámlaszám az valakihez tartozik, le lehet fülelni az illetőt. Aztán a bankba is be kell menni rögvest, mert van esélyetek visszakapni, de ha a "büszkeségetek" többet ér, akkor maradjatok otthon, de az nem old meg semmit.

2018. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!