Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ellopták a bankkártyámat ès...

Fritty kérdése:

Ellopták a bankkártyámat ès az interneten vásároltak vele. A rendőrség nem igazán tud mit tenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van valami esèly rá hogy meglesz a pènz? Vagy el kell engedni a dolgot? A kártyámat letiltottam. A rendőrök nem mondanak semmi hasznosat...

2018. júl. 16. 13:53
 1/5 Fish1 ***** válasza:
89%

Így utólag nem sokat lehet szerintem. Főleg ha a zsaruk se mondanak biztatót.

Az új kártyáról viszont érdemes eltüntetni a cvv kódot, anélkül nem tudnak szerintem vásárolni. Nem értem a bankokat, hogy miért nyomják rá ezt a kártyára, ezzel az erővel kb mintha a pin kódot nyomtatnák rá. 😐

2018. júl. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

1. Felhívod a bankot, és ők visszahívják a pénzt. A kártyákhoz ált. tartozik ilyen biztonsági funkció.


2. Felveszed a kapcsolatot a webshoppal. Vagy leállítják a rendelést, vagy megadják a címet talán.

2018. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
A rendőrség a F védelmében van, illetve a hazai maffia védelmére a külföldi maffia szervezetekkel szemben, a hazai az igazi hungarikum és ezért védeni kell!
2018. júl. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Magát a kártyát lopták el vagy csak a rajta lévő adatokat? Utóbbi esetben a rendőrségtől kapott papírral bemész a bankba, és az utolsó fillérig jóváírja a pénzt a bank.
2018. júl. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bank charge back
2018. júl. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!