Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért van az, hogy havonta...

Miért van az, hogy havonta 18-án történik egy -3790ft-os levonás a bankkártyámról? (Barion)

Figyelt kérdés
A közleményben csak annyi szerepel, hogy: WWW. BARION. COM/GUEST Nem fizettem elő semmire, az oldalt sem ismerem, írtam nekik, de nem válaszoltak rá, mit tudok tenni?

2018. júl. 30. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Letiltatod a kártyát és szevasz.
2018. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kártyát tiltsd le, és csináltass egy újat! Pénzbe kerül az új kártya, de még mindig olcsóbb, mintha havonta 3790-et kifizetsz a semmire.

A barionnak meg van magyar nyelvű ügyfélszolgálata, telefonon is fel tudod őket hívni, ha e-mailre nem válaszoltak. Én a helyedben mindenképpen felhívnám őket és kérném, hogy nézzenek utána a dolognak. Hátha visszakapod az összegeket.

2018. júl. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért van, de szerintem még várj pár hónapot, az a biztos, végül is csak havi 4 ezer forint, amiről fingod nincs, micsoda. És lehetőleg utána kérdezd meg újra itt, de még véletlenül sem a bankodnál vagy a Barionnál.
2018. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez a második eset, mivel nem értem rá, így az első után csak rákérdeztem náluk, de mikor kérték, hogy írjam le, hogy mikor, mennyi összeget vontak le, akkor már arra nem válaszoltak, utána el is felejtettem, és jött a 2. Azért kérdeztem meg itt,mert azt gondoltam,hogy talán járt innen így valaki, és tudna rá mondani valami megoldást. A bankkártya letiltásán gondolkoztam már, csak jövőhéten tudok bemenni. :)
2018. júl. 30. 18:07
 5/6 Tamás Bíró válasza:
Azért, mert egy Barion elfogadónál előfizettél valamire, valamikor, és ő ismétlődő fizetéssel terheli a kártyádat. A fizetésnél megadott e-mailcímre kapsz e-mailt is, keresd elő, azon rajta van a kereskedő. Ha ez meg van, mondd le a szolgáltatást, ha nem volt jogos a levonás, kérd a visszatérítést. Ha ezt nem hajlandó, akkor a Barion ügyfélszolgálatot keresd: support@barion.com. (a bankkártyád számát ne küldd el e-mailben, csak az első és utolsó 4 jegyet, abból be tudjuk azonosítani). (A Barionnál dolgozom)
2018. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tamás Bíró válasza:
A kártyát nem érdemes letiltani, a Barion vállalja a felelősséget az ilyenekért. A Barion-t pedig az MNB felügyeli. Jogszerűen működő cég vagyunk, több mint 3500 kereskedőnél több mint 1 millióan fizettek már. :-)
2018. júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!